אין תמונה
אתה מרגיש איך הלב שלי פועם?

סרט הפורנו שצילמו תלמידות אוניברסיטת קולומביה הציפו בנו בפעם המי יודע כמה את הכמיהה להעתיק את מקום מגורינו לקולורדו ולהירשם לקולג' המקומי הראשון שמוכן לקבל אותנו. אין ספור מילים נכתבו על חווית הקלוג' האמריקאית שכולנו מעריצים ומקנאים בה - הדשא של השכן תמיד ירוק יותר, ובקמפוסים ברחבי ארה"ב יש לא מעט דשא. ובדשא אנחנו מתכוונים לבחורות לוהטות שהופכות להיות החברות הכי טובות שלך בזמן הלימודים, או לפחות מבלות איתך לילה בלתי נשכח שמעניק לך חוויה לחיים.

לאורך השנים נוכחנו לדעת שגם הבריטיים לא מפגרים הרבה מאחור, וחיי החברה באוניברסיטאות הנחשבות באי מעניינים לא פחות. לא ברור האם מתקיימים שם לימודים אמיתיים, והדימוי שנוצר בסרטים ולמען האמת גם ברחבי האינטרנט לא תורם ליושרה האקדמית של המוסדות הלימודיים הללו. כדי להמשיך במסורת אספנו כמה מסיפורי הסקס והשערוריות של השנים האחרונות ברחבי האונבירסיטאות:

סטודנטיות מקימות מועדון קריאה בטופלס: אי שם לפני מספר שנים שש תלמידות קולג' יפהפיות נפגשו כדי להקים את המועדון האקסקלוסיבי הזה, בו עוסקים בספרות יפה ללא חלק עליון. הבנות ממשיכות להפגש כל שנה כדי להעניק לגיטימציה לחוק המאפשר ללכת טופלס בניו יורק. חכו לנו על הדשא, קנינו 3 ספרים במאה ויש לנו כמה המלצות מעולות. 

מועדון קריאה טופלס (צילום: coedtoplesspulpfiction)
הסילבוס הזה ממש מיותר | צילום: coedtoplesspulpfiction

הסטודנטיות של אוקספורד מתפשטות: כדי לאזן את כל הקריאה נעבור קצת לספורט. ענף הרוגבי אמנם לא פופולרי במיוחד במחוזותינו, אבל השחקניות החשופות מאנגליה יגרמו לכם לרצות לראות לפחות משחק אחד שלהן. תתחילו לשנן את החוקים.

לוח שנה - רוגבי בעירום (צילום: OUWRFC)
בואו נעבור על החוקים שוב. בועטים תופסים? | צילום: OUWRFC

הקלטת הלוהטת של הסטודנטים מבריטניה: במהלך פסטיבל הסקס הבטוח השנתי שמתקיים מדי שנה באוניברסיטת אסטקטר, החליט צמד אוהבים לקחת את העניינים צעד קדימה - בזמן שמסביב רקדו מאות צעירים בבגדים מינימליים, החליטו השניים ללכת עד הסוף לעיני כל. לצערם, במקום שהעניין יתפוגג יחד עם האלכוהול - מצלמת האבטחה הייתה שם ותיעדה הכל.

סקס באוניברסיטה
תעשו שלום למצלמה

ישבן נולד:  לא רק ספרים, פקולטות ותארים מכובדים יש באוניברסיטת קיימברידג' היוקרתית, גם תחרויות מרתקות וחשובות מאין כמוהן נערכות שם מדי פעם בפעם. אחת מהמסורות במקום מרתחשת כשהסטונדטים מתקבצים להכריע בסוגייה החשובה מכל: מי יהיה הישבן האקדמי הכי יפה של השנה.

ישבן השנה בקיימברידג' (צילום: dailymail.co.uk)
יש לכם ג'ינג'י 13 או גנבי התחתונים? | צילום: dailymail.co.uk

שבוע העירום באוניברסיטת בראון: המוסד היוקרתי (הפעם הארה"ב) קיים השנה שבוע עירום בקמפוס - כולל שיעורי יוגה, הרצאות, ציורי גוף וערב במה פתוחה. אין ספק שהם יודעים איך לעשות לעצמם יחסי ציבור. זו הייתה השנה השנייה בה התקיים האירוע, ואנחנו מחכים בקוצר רוח לספטמבר הקרוב. אולי הפעם אפילו נבין איפה זה פרובידנס.

 

שבוע עירום באוניברסיטה
לא רוצים לחשוב בכלל על הריבים על המזגן

משבוע העירום לשבוע הסקס: העניינים רק מתחממים, הא? עוד בגזרת הדברים שקורים במקומות שהם לא ישראל: הסטודנטים בטנסי ובפנסילבניה, ארה"ב,  גייסו כספים עבור שבוע הסקס המטורף שתכננו. בין השאר בתכנית - שיעורים על יתרונותיו של מין אוראלי, בעד ונגד אוננות ואיך להביא נשים לאורגזמה טובה יותר. אנחנו מוכנים להתערב שהיו גם שיעורי בית מעשיים.

שבוע הסקס
לומד למבחן. שבוע הסקס | צילום:

חשבון הטוויטר שמסעיר את אוניברסיטת ניו יורק: בעקבות חשבון טוויטר מצליח (Sunyboobs) שקורא לסטודנטיות ובנות הסגל לפרסם תמונות של החזה שלהן ללא פנים, סער וגעש הקמפוס, ואיתו אנשים בעיר כולה. דיון נרחב סביב גבולות המתירנות רק עזר לפופלריות של החשבון, שהמשיך לצבור עוקבים בקצב בשנה האחרונה. לא שחשבנו אחרת, אבל כמעט 17,000 עוקבים ומאות תמונות מוכיחים שניו יורק הוא מקום שמעניין ללמוד בו.

ציצים סטודנטית (צילום: טוויטר)
סטודנטית למדעי המוח | צילום: טוויטר

ואיך אפשר בלי סקס בפומבי: לפני כשנתיים סטודנט מאוניברסיטת דרום קליפורניה עלה יחד עם חברתו לגג אחד הבניינים הציבוריים באוניברסיטה, שם הם עשו סקס פרוע לעיני מאות צופים. הכול תועד וצולם, באירוע שמאז הפך לאגדת אינטרנט. אנחנו מחכים בקוצר רוח לאירועים האקדמיים שיעשו את שנת 2014.

אין תמונה
זה שאנחנו רואים אותם לא אומר שהם יכולים לראות אותנו