עכשיו, כשאדום ושורף בעיניים, אני יכול להתוודות: כן, גם אני הייתי חובב פורנו ישראלי. הייתי, ונגמלתי. השתמשתי וזרקתי. לא רוצה יותר לראות את הדבר הזה ברדיוס של האיבר שלי. לא מוכן לטנף את ההארד דיסק שלי עם מפעל הבוכנות ע"ש אליעזר בן יהודה.

פורנו בעברית הוא צפוף מדי, דביק. שלום למורה שושנה מכיתה ג' 2 שמשלימה הכנסה מהצד. שלום לזבנית מהסופר פארם שחושבת שאין מצב שנזהה אותה בלי בגדים. שלום גם לך, השוער של צפרירים-עירוני-נווה-א'-שכונה ד' מאשדוד, שמשעמם לו בשער ומעדיף לתת מאחור במנקה של השירותים של הקניון השכונתי.

שוקו וניל (צילום: סקסטייל)
העטיפה | צילום: סקסטייל

הקלטת הראשונה בסדרת "התימנייה הלוהטת' נחתה אצלי אי שם בתחילת שנות האלפיים. הייתי תמים. לא העליתי על דעתי שהתימנייה רק תפתח לי את התיאבון, ואחריה אמצא את עצמי נכנע גם ל'חגיגת סקס בסחנה' ו'מעמידי הפינים מרחוב הנביאים', שואב כל לילה סרטונים מהאתר של ההוא מהמילואים שאמא שלו חושבת שפתח סטארט-אפ, ופעם בשבוע אשרך רגלי לספריית הווידיאו לקושש איזו 'הרפתקה חמה בנגב', או 'אורגיה בצימר בגליל'.

זאת הייתה התמכרות עלובה, בזויה, לישבנים רוטטים מדי של יוצאות חבר העמים והקווקז, לשדיים מכוערים מדי של אנה, יוליה, סווטה וריטה (כמו הקאסט של 'הדוגמניות', רק עם הרבה יותר בשר). מה לי ולרוסיות מסכנות מפתח תקווה, שכל השכונה עלתה עליהן בחדר מתקלף ונטול מזגן, והיה שם במקרה איזה ערס עם מצלמה? האמת, כלום.

הפורנו הישראלי מסרב להתמקצע, וזה מה שהכי מדאיג. כמו גרסה הזויה של אתר 'חבר'ה' שמתקילה אותך (בטעות?) עם הבת של השכן, גיסתה, אחותה ואפילו הגולדן שאוור (סליחה, רטריוור) החביב שהן מטפחות. נראה אותך אחר כך מסמיק מולן בחדר המדרגות וטס בטיל לחדר לשפשף.

פורנו אמיתי, עסיסי ומטונף ככל שיהיה, ראוי למעט קלאסה, טיפת פאסון. כמו שזעקות "אוי גוועלד" בסרט בו כושי ענק דופק זקנה פולנייה הן טרן-אוף, כמו שקריאות "אללה הוא אכבר" בסרט סנאף יגמרו לכם את התיאבון, כך גם ה"כן, כן, רוצה נותנת לי בתחת" במבטא מלא שיני זהב עלול להפיל את המוצקים שבזרגים.

ברור שכולנו סאקרים מטורפים של הצצה בחור המנעול. ברור שהיינו מתים להיות זבוב על הקיר, שלא לומר פיל עם חדק, בחדרי שינה רבים באזור חיוג 972. אבל פורנו ישראלי - שעיר, מזיע, לחוץ ומריח כמו טיול שנתי לחירייה - הוא פשוט טו מאץ' אין יור פייס.

עדיין אני יושב לילה לילה וחולם על בר רפאלי מענגת את נועה תשבי, כשלימור דגני ואורית פוקס עומדות מהצד, מקנאות. עדיין אני מחפש את הקלטת ההיא, הלוהטת - לא של ביבי, יא דוחים - של כוכבנית הזוהר, בעלה השורד וידיד המשפחה. ואז אני נאנח בשקט, וחוזר לקונכייה להוריד ג'יגות של BBW מהפס הרחב. כי בתכלס, מה שבא לי לעשות זה רק גויות.