Axe Dark Temptation: לא שוקולד

אין תמונה
תראו לי איפה כתוב שוקולד. Axe Dark Temptation

בטח גם אתה ראית את הפרסומת של אקס עם איש השוקולד שמקבל ביס בתחת מהבחורה מאוטובוס. אז אותי, לפחות, זה סקרן: איך מריח דאודורנט בניחוח שוקולד? על פניו, מדובר במהלך מבריק: נשים אוהבות שוקולד, ואם אתה תריח משוקולד, אז אולי הן יאהבו גם אותך. מספיק מסקרן כדי לבדוק את העניין הזה באופן אישי.

אז לפני כל דבר אחר, אני חייב לפוצץ את הבועה הזאת: רואה את כל האזכורים לשוקולד בפסקה למעלה? זה כל השוקולד שאתה הולך לקבל מהמוצר הזה. לא רק שניחוח הדאודורנט וסבון הרחצה של אקס לא מזכיר שוקולד, החברה לא מציינת בשום מקום על גבי המוצר שהוא אמור להזכיר שוקולד. Dark Temptation, נקרא המוצר, ועטיפתו בהחלט עושה אסוציאציה לשוקולד מריר – אבל פה מסתיימת ההשוואה. אחרי כל הפרסומות המקדימות, אין אפילו אזכור למילה שוקולד. והריח, כאמור, רחוק מאוד מכל שוקולד שאני מכיר.

זה לא שהריח לא טוב. "גברי," דיווחה אשתי אחרי שיצאתי מהמקלחת. "ריח נחמד," אישרה עובדת mako שהכרחתי אותה להריח את האוויר, שניה לפני שהיא השתעלה ונפנפה בידיה כדי לסלק את עננת הניחוח-שהוא-לא-שוקולד שהתזתי בפניה. "אולי חזק מדי," היא נחנקה. "קצת חזק מדי".

כן, הריח טוב. אבל הוא לא ייחודי, והוא לא מזכיר שוקולד. מרגיש כאילו אני חוזר על עצמי? זה רק בגלל שאני קצת מאוכזב – שקר בפרסום וכל זה – ובגלל שציפיתי למשהו אחר. אה, ועוד דבר. כמעט שכחתי מרוב הדיבורים האלה על שוקולד, אבל אקס זה לא המוצר שאמור, כך לפי הקמפיין שלו, למשוך אליך בחורות כמו יתושים למנורת לילה? אז אליי לא נדבקה אף בחורה שלא היתה אמורה להיות שם. סתם שתדע.
(ניר ליברך)

Axe Dark Temptation, ג'ל רחצה ודיאוגורנט ספריי
ריח נחמד, אבל ז ה  ל א  ק ש ו ר  ל ש ו ק ו ל ד ! !
מחיר:
דאודורנט בודי ספרי, במחיר של 24– 27 שקל, ג'ל הרחצה, במחיר של 15 – 18 שקל.
להשיג: שם, במקום שבו הקשת נפגשת בענן. איפה חשבת? בפארמים.

רמינגטון R6130: היהלום שבזיפים

אף פעם לא ממש הבנתי את עניין מכונות הגילוח. לדעתי הן אלו שגורמות לחמישים אחוז מהפקקים בבוקר – כל הגברים השעירים האלו שמתגלחים תוך כדי נהיגה בדרך לעבודה. מה אין לכם מקלחת בבית? מה אתם עושים עם השערות שנופלות, יש לכם גם שואב ברכב בנוסף למכונה?

חבר ילדות שלי שמתגלח בערך מגיל 13 במכונה (בתחילה מטעמי דת ועכשיו כבר מתוך הרגל), כבר שנים מנסה לשכנע אותי לעבור להתגלח במכונה. "למה אתה צריך להוציא כל כך הרבה כסף על סכינים, אתה לא רואה שעושים לך שטיפת מוח? כל חודשיים מוציאים מטוס חדש. תעבור כבר למכונה".

אין תמונה
להתגלח עם יהלום. רמינגטון R6130

ואז קיבלתי לבדיקה את המכונה של רמינגטון – Remington R6130 – שעולה כמו מאה סכיני גילוח. זאת המרצדס של מכונות הגילוח: בעלת צג דיגיטלי לבטרייה, טרימר לזקן ולפאות וסכינים עשויים מיהלום הנשטפים במים. זאת לא בדיחה, אגב. הלהבים באמת עשויים מיהלום – סינטטי אמנם, אבל יהלום.

מאז שהמרצדס נוסעת לי על הפנים אני חייב להודות ששיניתי את דעתי לגבי מכונות גילוח – איך לא עשיתי את זה קודם? היא נוסעת חלק, לוקחת סיבובים בקלות – גם במקרי מזג אוויר קיצוניים – והסכינים נשטפים בקלות במים. בקיצור, מתפקדת יופי, הפנים שלי חלקות ולא שורפות, ואני גם חוסך מים. אני לא יודע אם כל מכונות הגילוח עושות את אותה עבודה או שרק המרצדס יודעת איך – אבל דבר אחד בטוח: לסכינים אני לא חוזר.

מבחינת חסרונות, נרשמה רק אכזבה קטנטנה: איך ייתכן שמכונה ששווה 1500 שקל מגיעה בלי נרתיק קשיח? (גיא סלומון)

רמינגטון R6130, מכונת גילוח חשמלית
אם יש לך מספיק כסף בשבילה, היא תשכנע אותך לזנוח את הסכין.
מחיר:
1490 שקל.
להשיג: איפה אתה קונה מוצרי חשמל? אז בדיוק שם.