אסי משה אולי לא משחק פוקר למחייתו, אבל עם הזכייה של היום (ג') הוא בהחלט יכול להסתדר לתקופה הקרובה. איש ההייטק מתל אביב ניצח בטורניר נו לימיט הולדם, שהתקיים במסגרת אליפות העולם בפוקר המתקיימת פעם בשנה בלאס וגאס, WSOP - וזכה בלא פחות מ-582,321 דולר, שהם בדיוק 2 מיליון שקל (לפני מיסים).

זוהי לא הפעם הראשונה בה הוא זוכה בסכום מכובד באליפות העולם - לפני שנה הוא סיים חמישי בטורניר דומה, וזכה ב-155,000 דולר. את הטורניר הנוכחי החלו 2,396 שחקנים, מה שהופך את הזכייה למשה למרשימה אף יותר. הפעם הוא גם קיבל את הפרס היוקרתי שכל שחקן שואף אליו - צמיד האליפות של WSOP. כנסו לכאן אם אתם רוצים לדעת איך בדיוק הוא עשה את זה.

אז מה עושים עם 2 מיליון שקל? משה מסתבר הוא גם רומנטיקן לא קטן - בראיון שנתן מיד לאחר הזכייה לפוקר ניוז, סיפר שהדבר הראשון שיעשה הוא לקנות משהו לחברה שלו. "אני הולך לקנות לחברה שלי משהו נחמד, אני מבטיח. אני יודע שזאת קלישאה, אבל אני לא משחק בשביל הכסף... זה מרגיש מדהים".

זאת אגב לא הזכייה הכי מרשימה של שחקן ישראלי. בשנה שעברה זכה בגמר אליפות העולם בפוקר אמיר להבות, שגרף סכום מדהים של 3.7 מיליון דולר. עכשיו תסלחו לנו, אנחנו הולכים להמר על 60 שקל בשולחן הביתי שלנו. 

>> לפעמים הפוקר הוא רק תירוץ: צפו בפרק החמישי של "קינגים"