אנשים לא נרגעים מההתפתחות האחרונה של קרב המאה, ויש סיבה טובה - הפעם מדובר בנבואה של מקגרגור, שאכן הגשימה את עצמה לאחר שנה.

כריסטיאנו רונאלדו, עם כל הדרמות שקורות לו, ודאי זוכר שלפני שנה הוא נפגש עם קונור מקגרגור במהלך סשן אימונים. כהרגלו, מקגרגור היה חייב לומר משהו שחצני, והפעם זה היה על כסף.

לוחם ה-MMA דיבר עם הכדורגלן על דירוג האתלטים העשירים האחרון שהתפרסם על ידי מגזין פורבס, ואמר: "היית מספר אחת ברשימת פורבס, אני הייתי 35 או משהו כזה. אני אעלה למעלה, שנה הבאה אשיג אותך". רונאלדו די זלזל בהצהרה הזאת וענה בפשטות "לא נראה לי" (שימו את הדקה החמישית של הסרטון, קדימה). אוי, כמה שהוא טעה.

על פי ההערכות, בדירוג הבא של האתלטים הכי רווחיים מקגרגור יעבור הישר מדירוג 24 לאחד המקומות הראשונים. לפי הנתונים האחרונים, רונאלדו הכניס 93 מיליון דולר לחשבון שלו, אבל מקגרגור הרוויח יותר ממאה מיליון דולר רק בקרב האחרון שלו נגד מייוות'ר, וזה לא כולל הכנסות של בונוסים, חסויות, פרסומות ועוד.

מדובר בהישג אדיר ללוחם, אבל עדיין יש קצת חדשות מבאסות עבורו: הוא אולי יטפס הישר לחמישייה המובילה ויעבור שמות גדולים כמו רונאלדו, לברון ג'יימס, ליונל מסי ורוג'ר פדרר - אבל הוא עדיין יישאר מאחורי מייוות'ר, שעל פי הדיווחים מתקרב להכנסה של מיליארד דולר השנה. מה שיהפוך אותו גם למתאגרף המיליארדר הראשון.

מזל שמקגרגור יכול להתנחם בכל כך הרבה מיליונים. ורונאלדו? שמענו שהוא בכל מקרה עסוק במשפחה החדשה שלו.