סרגיי ורמינקו (צילום: Vice)
יום נישואים שמח! הבאתי לך דובי | צילום: Vice

קחו רגע הפסקה מהמציאות הרותחת בישראל, וקפצו איתנו לצפון המושלג של רוסיה, שם מתגורר סרגיי ורמינקו (57), אוליגרך לא טיפוסי ואיש עסקים רוסי, שהונו מעורך במעל מיליארד דולר. לוורמינקו יש נכסים המפוזרים בכל רחבי רוסיה הכוללים מאחזי נדל"ן גדולים בצפון מערב המדינה, שטחים חקלאיים במערבה, השקעה בברזל, בנקאות, מיקרו-צ'יפים ומה לא.

ורמינקו השיג את הכול בשתי ידיו (ועם קצת קשרים טובים). אביו נפטר כשהיה בן 14, והוא החל לעבוד כבר אז כדי לפרנס את המשפחה. הוא סיים תואר בהנדסה, החל לעבוד במקצוע, ובזכות פגישה עם איש עסקים המקורב לפוטין, הוא עבר לבנקאות והקריירה שלו נסקה. הוא ייסד עם שותף את הבנק התעשייתי הבינלאומי של רוסיה, וב-1998, לאחר שהכלכלה ברוסיה קרסה, היה זה אחד הבנקים היחידים שנשארו פעילים עם כסף נזיל.

אבל כל העסקים האלה פחות מעניינים אותנו. מה שבאמת מסקרן, וזה גם מה שכתב של Vice יצא לבדוק, הוא האופן בו הוא נהנה מהחיים הטובים.

כראוי לאוליגרך במעמדו ורמינקו מחזיק בצי של מכוניות יוקרה, דירות יוקרה, אחוזות, שטחים של אלפי דונמים, משרתים, שומרי ראש אישיים ועוד פינוקים שכוללים כמויות בלתי נתפסות של וודקה בכל שעות היום. כשוורמניקו רוצה לצאת לצוד הוא לא עובד קשה מדי; הוא מבקש משומרי הראש שלו שיפתו את חזירי הבר לצאת לשטח המואר, ואז יורה בהם ברובה צלפים מתוך מתחם מחומם. הוא מבקר את הסאונה שלו באופן תדיר, יש לו אוסף יוקרתי של אמנות דתית, ולפני כמה שנים הוא צוטט בפורבס על כך שהוא מחפש אפיק השקעה חדש - לשווק חלב סוסים לסופר מרקטים.

סופיה ארזקובסקייה (צילום: missosology)
ובמיוחד אני רוצה להודות לשומרי הראש של בעלי, בלעדיהם לא הייתי עומדת כאן היום | צילום: missosology

וכמובן איך אפשר בלי האישה הלוהטת: ב-2006 הוא התחתן עם סופיה ארזקובסקייה, דוגמנית בת 26 שגם זכתה באותה שנה בתחרות מיס עולם (התחרות עצמה הייתה סקנדל אחד גדול ויש הטוענים שסופיה זכתה רק בזכות ההשפעה של בעלה המיליארדר). השניים נשואים באושר עד לעצם היום הזה.

קחו שמונה דקות ותצללו לחיים של האחוזון ה-0.0001 >>>

>> זכה ב-57 מיליון ובזבז הכול על סמים וזונות