בסוף ספטמבר יו הפנר, מייסד מגזין פלייבוי, מת בביתו כשהוא בן 91. הוא הותיר אחריו 4 ילדים ואישה אחת שכולם מתעניינים בה עכשיו - קריסטל הפנר.

קריסטל בת ה-31 היא שפנפנת פלייבוי לשעבר, שידעה ויצרה הרבה דרמה במערכת היחסים המתוקשרת שלה עם הפנר. ביוני 2011 השניים נפרדו יומיים לפני חתונתם, לאחר שקריסטל זרקה אותו. מיד אחר כך היא סיפרה בריאיון שהיא כלל לא נמשכת אליו ושהסקס שלהם מחזיק בקושי שתי דקות. שנה לאחר התקרית הזו, קריסטל חזרה לאחוזה וביקשה מהפנר הזדמנות שנייה.

השניים נישאו בסוף 2012, אבל הפעם זה קרה רק לאחר שקריסטל חתמה על הסכם טרום נישואים, לפיו היא לא תקבל דבר מירושת המיליונים של הפנר - שמוערכת ב-45 מיליון דולר. אבל אל דאגה, כמובן שהיא לא יצאה בידיים ריקות. 

לפי מגזין הרכילות TMZ, כפיצוי על כך שהירושה תעבור לילדיו בלבד, הפנר הציע לקריסטל 5 מיליון דולר. בנוסף לסכום הנכבד הזה שהוא די והותר בשביל לשמור על רמת החיים הגבוהה שהיא כה רגילה אליו, הוא גם דאג לה לאחוזה ענקית בהוליווד הילס, שכוללת ארבעה חדרי שינה וחמישה חדרי רחצה.

A post shared by Hugh Hefner (@hughhefner) on

למקרה שתהיתם, המיליונים של הפנר לא ילכו רק לידיים של ילדיו. חלק מהכסף יגיע גם לבית הספר לקולנוע באוניברסיטת דרום קליפורניה ולארגוני צדקה שונים שבהם הוא תמך לאורך השנים.