יו הפנר הספיק לככב בהמון שערוריות במהלך 91 שנות חייו, אבל מסתבר שגם אחרי מותו בספטמבר השנה - הוא עדיין מצליח לעלות לכותרות.

אז אחרי שנחשפו עדויות על מסיבות אורגיה באחוזת פלייבוי ואחרי שנודע מה תקבל אלמנתו של מייסד מגזין "פלייבוי" מהירושה, מגיעה ידיעה חדשה מעניינת על המשפחה המפורסמת - וגם היא, כצפוי, קשורה לכסף.

הפנר השאיר אחריו ירושה שמוערכת ב-43 מיליון דולר, שבה נכללות גם המועדון שלו שנושא את שם המותג, המגזין, אתר אינטרנט, קו ביגוד על שמו ועוד. היורש הרשמי של הפנר למותג פלייבוי הוא בנו הצעיר והצבעוני בן ה-26 - קופר הפנר, אבל כמובן שכל אחד מארבעת ילדיו - הכוללים את כריסטי, דיוויד ומרסטון, אמורים לקבל לא מעט כסף - אבל רק בתנאי אחד, מסתבר.

לפי מסמך רשמי שהשאיר בצוואה שלו, הפנר מאפשר ליורשים שלו גישה לכסף רק בתנאי שהם יוכיחו שהם נקיים משימוש בסמים אסורים ושאינם תלויים באלכוהול. הפנר השאיר לעורכי דין ואנשים אחרים שאחראים על מימוש הירושה שלו, את הכח לדרוש מיורשיו, בכל זמן נתון, לעבור בדיקות לשימוש בסמים. הסעיף הזה, אגב, תקף גם לגבי אלמנתו של הפנר - קריסטל.

הדרישה הזאת לא נובעת מרוע, אלא מדאגה כנה לאנשים שהוא אוהב. כלומר, ככה אנחנו מנחשים, כי הפנר גם השאיר הוראות מפורטות, לפיהן אם נאסרה על אחד מיורשיו הגישה לכסף בגלל הסיבה הזו - היא יכולה לחזור אליו בתנאי שלאחר שנה מהחסימה הוא יעבור בהצלחה בדיקה לנוכחות סמים.  

יו הפנר עם שתי שפנפנות פלייבוי באחות פלייבוי (צילום: Robert Mora, GettyImages IL)
מפתיע את כולם גם אחרי המוות שלו. יו הפנר | צילום: Robert Mora, GettyImages IL