איזה באסה למכור את החברה שייסדת למייקרוסופט עבור 2.5 מיליארד דולר אה? כלומר להפוך לאחד האנשים העשירים בעולם, עם הון מוערך של 1.5 מיליארד דולר. לא להצטרך לעבוד יום נוסף אחד, לבלות במסיבות כל היום, לקנות אחוזה מפוארת בבוורלי הילס בשווי של 70 מיליון דולר. כנראה שאם יש לך את כל אלה, החיים שלך בזבל.

ככה לפחות נדמה למי שקרא את סדרת הציוצים האחרונים של מרקוס פרסון, שיצר את אחד המשחקים הכי פופולריים בעולם (ובישראל) - מיינקראפט.

בנובמבר 2014 פרסון מכר את מוג'אנג, החברה שייסד, והפך כאמור לאיש עשיר מאוד. אבל אם חשבתם שהחיים שלו נפלאים מאושרים וחסרי כל דאגות, טעות מפתיעה בידכם. לפי משנתו של פרסון, עם העושר לא בא כיף גדול, אלא בדידות גדולה ומצערת. 

"מעולם לא הרגשתי בודד יותר"

בהתחלה הכול היה נראה מבטיח - כל המסיבות והאחוזה והחיים הטובים עליהם כתבנו בפסקה הראשונה - אבל האנרגיות נגמרו מהר מדי, כך נראה, ובציוצים שלו בטוויטר פרסון חושף את הדיכאון שאחרי העושר. 

"הבעיה עם זה שיש לך הכול הוא שכבר אין לך סיבות להמשיך לנסות, ואינטרקציה בין בני אנוש הופכת לבלתי אפשרית בגלל חוסר איזון", כתב והתכוון במילים אחרות שממש משעמם לו. 

"מבלה באיביזה עם חברים ומסיבות עם אנשים מפורסמים, יכול לעשות מה שאני רוצה אבל מעולם לא הרגשתי בודד יותר", צייץ וגרם לכולנו לפתוח עיניים בגודל של קערות ולצייץ בחזרה - תן לנו קצת ממה שיש לך פרסון ונפתור לך את כל הבעיות בחיים!

והציוץ שהכי שבר לנו את הלב - "מצאתי בחורה מדהימה, אבל היא מפחדת ממני ומסגנון החיים שלי והעדיפה לצאת עם בחור נורמלי".

הנה כל הציוצים שלו שהסעירו את העולם לכמה רגעים. קראו וכתבו קצת הצעות בטוקבקים, כדי שפרסון יקבל מושג איך בכל זאת אפשר ליהנות מהחיים כשאתה שווה 1.5 מיליארד דולר. או שאולי הוא צודק ודווקא הרבה יותר כיף לנו בחיים הרגילים שלנו? חומר למחשבה.