איך משיגים את דירת הרווקים האולטימטיבית? בפעם הקודמת שעסקנו בסוגיה הזו לקחנו בחשבון שאתה אדם בעל אמצעים (במילים אחרות: אדם בעל לפחות מאה אלף דולר), שיכול להרשות לעצמו שיפוץ מאסיבי. אבל מה קורה אם עדיין אין לך את אותם מאה אלף דולר? תשמח לדעת שאתה לא צריך לוותר על דירת הרווקים המגניבה שלך, אבל במקום השיפוץ, אתה יכול לשדרג את הלוק עם כמה מוצרים מעוצבים שישאירו את הרושם הנכון.

איך זה עובד? פשוט מאוד: אתה מביא בחורה אליך הביתה. אם יש לך דברים חמודים – אתה חמוד. אם יש לך דברים מגניבים – אתה מגניב. אם יש לך דברים אינטלגנטים – יש מצב קלוש שאתה גם אינטלגנט, אבל אנחנו לא חותמים על זה. מה שלא יהיה, דבר אחד אתה צריך לזכור - בחורות שנכנסות אליך לדירה קולטות את כל הפריטים האלה תוך רגעים ספורים, והנקודות שלך בעיניהן עולות או יורדות בהתאם. אז לשידרוג הפאסון בטריטוריה הביתית והמשרדית שלך קיבצנו עבורך 8 מוצרים כחול לבן של 6 מעצבים הפועלים בארץ ובחו"ל.

Mr. T (סטנד נייר טואלט)

MISTERT2- עיצוב מוצרים (צילום: האתר הרשמי)
רושם ראשוני חשוב גם בשירותים. "מיסטר טי" של המעצב אייל סודאי | צילום: האתר הרשמי

השקעת בסלון עם מערכת קולנוע ביתית, ספה מתקפלת, שולחן ביליארד וארון משקאות מפואר. אולי אפילו הלכת רחוק יותר ואבזרת את המטבח קלות. הכול טוב ויפה, אבל עם כל הכבוד לסלון, יש עוד חדר לא פחות חשוב בבית שראוי להשקיע בו - חדר שאתה מבלה בו כמה פעמים ביום, חדר השירותים.

איך משדרגים את השירותים? לא צריך הרבה - כמה מגזינים טובים, איזו בדיחה שנונה על הקיר, והפאנצ': מחזיק לנייר טואלט במשקל כבד שיהפוך את חדר השירותים לסטייליסטי. כל בחורה שתיכנס לשם תדע להעריך את העובדה שאתה משקיע בפריטים מעוצבים אפילו בחדר השירותים שלך.

מחיר : 115-145 שקלים (בקרוב בחנויות)

להזמנות כנסו לאתר המעצב: sooda-e design studio

Lasso (סטנד לבקבוק יין)

LASSO- עיצוב מוצרים (צילום: האתר הרשמי)
אחרי ההתלהבות הראשונית, כל מה שנשאר זה לשתות ואתה מסודר. "לאסו", של המעצב שחר פלג | צילום: האתר הרשמי

נכון תמיד רצית להרשים בחורות בכישורי הלאסו שלך? לא? ומה לגבי כישורי הקוסמות שלך? גם לא? חבל, מספרים לנו שבחורות דווקא אוהבות את הדברים האלה. מי שבכל זאת רוצה לעשות רושם, מוזמן לרכוש את הסטנד הבא לבקבוק יין המעוצב כחבל לאסו, שבעזרת מוט הברזל החבוי יוצר אשליה שאי אפשר לפספס. עכשיו כל מה שנשאר לך זה לפתוח את הבקבוק וללכת עם הערב הזה הלאה.

מתאים לרוב בקבוקי היין הקיימים בשוק*

*תזכורת : לקנות בקבוק יין בשוק

מחיר : 115-145 שקלים

להזמנות כנסו לאתר המעצב: peleg design studio

Eye spy (תוספת לעינית דלת)

EYEHOLE - עיצוב מוצרים (צילום: האתר הרשמי)
טוב גם למתנה לסבתא שלך. "איי ספיי", של המעצב שחר פלג | צילום: האתר הרשמי

דפיקה בדלת. אף אחד לא אמור להגיע, ואתה באמצע משחק פלייסטיישן סוער עם עצמך. אתה מתעלם. שוב דפיקה. חזקה יותר. אתה מאבד את הריכוז ומפסיד בדקה התשעים לארגנטינה. בעצבים אתה ניגש לדלת ומכוון את רובה הצלפים שלך על השכן הנודניק שנזכר דווקא עכשיו בועד הבית של החודשיים האחרונים - אז ספור עד שלוש, קח נשימה עמוקה ופתח את הנצרה, זאת אומרת את הדלת. שחרר בבודדת : "אין עליי, בוא נדבר חודש הבא" - נעל את הדלת וקדימה ארגנטינה.

מתקבע על הדלת בהדבקה. מצויין למיזנתרופים.

מחיר : 19-25 שקלים.

להזמנות כנסו לאתר המעצב: peleg design studio

Razor (פותחן בקבוקים)

razor - עיצוב מוצרים (צילום: האתר הרשמי)
פותחן קשוח. "רייזור", של המעצב אורי ניב | צילום: האתר הרשמי

מסתבר שגרעינים, טופסי טוטו, שישייה ומאפרה גדושה זה כבר לא ממש מספיק. לכן הגיע לעולם פותחן תער הגילוח, לסגור את הפינה. מיוצר מפלדה מלוטשת, קומפקטי נוח לשימוש וייתכן ונוכחותו תעלה את סף הטוסטסרון שלב אחד נוסף אל עבר הקצה הספרטני. רק נזכיר שאם שותים לא מתגלחים.

מחיר : 49-69 שקלים.

להזמנות כנסו לאתר המעצב: artori design studio

Pistolight (מחזיק מצית)

pistolight- עיצוב מוצרים (צילום: האתר הרשמי)
השדרוג האולטימטיבי למצית. "פיסטולייט", של המעצבים אייל סודאי וקרן מאיר | צילום: האתר הרשמי

אין כמו אקט הדלקת הסיגריה לבחורה מזדמנת בפאב כדי ליצור אינטראקציה חיובית. הבעיה היחידה - לא תמיד יש לך מה להגיד. ובכן, בפעם הבאה שמשהי תבקש ממך אש, שלוף את הפיסטולייט שלך, והופה, מיד הזמנת חיוך ותגובה סקרנית.

חוץ מזה, מדובר בגאדג'ט ששומר לך על המצית ההוא שעלה לך רק 5 שקל לפני חודש וחצי אבל מאז כבר נקשרתם. אתה יודע איך זה עם מציתים.

מחיר 20-30 שקל

להזמנות כנסו לאתר המעצב: sooda-e design studio

Waiter (מחזיק מגבות)

waiter - עיצוב מוצרים (צילום: האתר הרשמי)
תשקיע גם במטבח, זה ישתלם לך. "וויטר", של המעצב אורי ניב | צילום: האתר הרשמי

להגברת הפאסון, מתלה למגבת חביב המעוצב כדמות של מלצר המחזיק בקבוק יין ביד אחת וביד השנייה את מגבת המטבח שלך, אם יש לך אחת כזו. הערכה כוללת: חצי מלצר ושני ברגים המשתלבים בחליפה ונראים ככפתורים, עשוי ממתכת בחיתוך לייזר וצבוע בתנור תעשייתי*

* אל תהיה גאון ותצבע מתכות בתנור – למרות מה שהמוכר אמר לך שקנית אותו – הוא לא באמת תעשייתי.

מחיר : 119-149 שקלים.

להזמנות כנסו לאתר המעצב: artori design studio

Golfer doorstep (מעצור דלת)

golfer - עיצוב מוצרים (צילום: האתר הרשמי)
תכל'ס, אין כמו לשחק גולף עם מעצור הדלת שלך. "גולפר דורסטפ" של המעצב ערן מסלם | צילום: האתר הרשמי

לכל אלה מאיתנו שמגיעים למשרד כל בוקר בשביל להראות פרודקטיבים, אבל בעצם שוברים שיאים בסוליטר תוך כדי הזמנת לאפה פרגיות לבראנצ', מעכשיו תוכלו לטעום גם את המרחבים הפתוחים של הגולף המשרדי. טוב, אולי לא מרחבים פתוחים אבל היי, לפחות תקומו מהכיסא.

הערכה מגיעה עם כדור, המחבט עליך.

מחיר : 49-69 שקלים.

עיצוב : design 2 five

Boris (מעמד לאייפון)

boris - עיצוב מוצרים (צילום: האתר הרשמי)
המעמד יותר חכם מהטלפון. "בוריס", של המעצבים עמי דרך ודב גנשרוא | צילום: האתר הרשמי

בוריס הוא סטנד אנלוגי למכשיר דיגיטלי, סוחב אייפונים ואייפודים למחייתו, בנוסף מחזיק את הכבל בפוזיציה משכנעת בזמן שהמכשיר מוטען. למה בוריס? אין לנו מושג. אבל מדובר באחד המועמדים המוצלחים יותר לאייפון שראינו, ומכיוון שלכולם יש אחד כזה כבר, לא יזיק לך להיות שונה.

מחיר : 49-69 שקלים.

להזמנות כנסו לאתר המעצב: amidov design studio

>> דירת הרווקים האולטימטיבית
>> קנייה חכמה ברשת: זה אפשרי