בואו נודה על האמת: לא פשוט להיות גבר. במיוחד לקראת אירועים מיוחדים, ימי הולדת, ימי נישואין, חגים, התחלות חדשות, ימי זיכרון, מועדים והרשימה עוד ארוכה. או אז רף הציפיות עולה, ואתה נאלץ למצוא עצמך בגוב המתנות, מנסה לחלץ את המתנה שתעלה את החיוך הנכסף ותעניק לך חנינה עד האירוע הבא.

האירוע הבא, אגב, באופן מדהים ובניגוד לחוקי הפיזיקה של הזמן, אף פעם לא מאחר להגיע. ואז, עם תחושת דז'ה וו מטורפת, אתה מוצא עצמך שוב, במאבק הבלתי נגמר אחר המתנה שתעניק לך, כמו במשחק מחשב ממש, חיים נוספים.

אז הנה פתרון מדהים ופשוט להפליא שיסגור לך את הפינה לחג הקרוב, וגם את אלה הבאות אחריה: תכשיט. מתנה בטוחה, שאי אפשר לפשל איתה ומעידה על מחשבה, כמו שנשים אוהבות. המחשבה והמשמעות, בתכשיטים כמו פנדורה, באה לידי ביטוי באמצעות התליונים (צ'ראמס) – הנותנים נופך הרבה יותר עמוק לצד המקבל.

אין תמונה
המתנה המושלמת. צמיד צ'ארמס של פנדורה

הראשון יעשה את הוואו הנדרש, והבאים כבר יגרמו להתמכרות. התוצאה: אוסף אישי, נוטף שיק ומלא משמעות עבורה, ופתרון פשוט עבורך, כזה שיסיים את שבירת הראש העתידית והלחצים הנפשיים שמעוררת בך המחשבה על קניית מתנה. פשוט מוסיפים תליון לאוסף. אבל מה קונים למי? כמה המלצות חשובות לנשים החשובות בחייך. את התאריכים, אין ברירה, תצטרך לזכור לבד.

התליונים המושלמים לאחת וליחידה

עם כל הכבוד, ויש כבוד,  אבל נראה שקצת מיצינו את כל עניין הפרחים והשוקולד. זה לא שלא נחמד לקבל זר פרחים ושוקולד חתיך מדי פעם, אך כשמדובר באירוע בעל חשיבות כדאי שתחשוב קצת מחוץ לקופסת הפרלינים. הזר החגיגי מאבד מזוהרו די מהר והשוקולד נגמר אפילו עוד קודם ולכן נדרשת פה מתנה קצת אחרת, או במילים אחרות : כזו שתישאר. המשמעות, שנשים כל כך אוהבות, יכולה להתבטא יופי בבחירת מושכלת של תליון משובץ זרקונים: תליון האינפיניטי, המסמל אינסוף בעצם מביע את אהבתך האינסופית (תרשום, תרשום) ובלי צורך להכביר מילים – פשוט אוהב בלי סוף. מתנה מושלמת לבת הזוג המושלמת.

אין תמונה
אהבה שלי בלב. תליון מכתב אהבה

מכתב אהבה, רומנטי ונוסטלגי, שבאופן בהול צריך להוציא חוק שיחזיר אותו לחיינו.

תליון LOVE שתמיד עובד

כתר שהכי מגיע לה, למלכה

כך תנצח עם החמות

כלל האצבע פה הוא כזה: עצם זה שאתה בחרת מתנה לחמותך אתה כבר יוצא בסדר, ולא משנה מה הבאת. יחד עם זאת, קח בחשבון שלגודל יש פה משמעות, שכן למתנה לחותנת צריכה להיות נוכחות משמעותית. במילים אחרות: צריך לראות אותה מיד, כך שהיא תוכל לומר מיד "אה, זה? מתנה מהחתן שלי". תליון "משפחה אוהבת" יכול להתאים בול לחמות, גם במראה וגם במשמעות: את ואני משפחה. אוהבת. בתקווה שזה אכן נכון. וגם אם לא, את שלך כבר עשית בגדול.

אין תמונה
יעשה הרבה נחת. תליון ילד מכסף

צ'ארם ילד

צ'ארם ילדה, כמספר הילדים או הנכדים, שיגרום לה לא מעט נחת

תלתן המסמל מזל טוב, שיזכיר לה תמיד כמה שפר מזלה שנכנסת למשפחה

וינשוף מדליק המסמל חכמה. וסייג לשתיקה

תליון טרנדי לבת המתבגרת

אחרת תמצא עצמך מוציא לא מעט כסף על תכשיט שייגנז אי שם במגירות. אחד הלהיטים החזקים עכשיו, שכמו כל הטרנדים החמים היו בעבר ושבו בגדול, הוא צמיד עם תליוני האותיות המרכיבים את שמה. רק צריך לוודא שהחיבה של אשתך לשמות ארוכים לא תעלה לך ביוקר, ואם מיכאלה קצת ארוך מדי תמיד אפשר ללכת גם על ראשי התיבות של השם. מגניב באותה מידה.

צ'ארם לב ורוד, כי בכל זאת היא בת. הבת הקטנה שלך:

אין תמונה
לב של אבא. תליון לב פאווה מכסף עם זרקונים ורודים

כוכב, נוצץ בדיוק כמו הכוכבת

וכתר נסיכות לנסיכה, עם הכיתוב My Princess - הבת של המלכה, הנסיכה של אבא.

אין תמונה
לנסיכה הקטנה. תליון כסף כתר נסיכות

מתנה מרגשת לאימא היקרה

כל תליון, דג, שעון, מסיכת תיאטרון, או אפילו אבסטרקטי בלי כל משמעות יעבדו במקרה הזה. כל תכשיט/מתנה/טלפון/ברכה/הנהון ירגשו אותה באותה מידה, כך שאין פה הרבה איפה ליפול. כמובן שהצ'ארם שהכי עובד הוא "אמא יקרה לי" הקלאסי: פורט על נימי הלב ומביע בלי מילים עולם ומלואו.

אין תמונה
לאמא באהבה. תליון כסף משפחה אוהבת

אמא יקרה לי

צ'ארם בית, כי אמא זה תמיד הבית (אפילו עכשיו כשאתה נשוי. ותציץ באנשי קשר בטלפון ותיווכח):

הפיה השומרת ששומרת עלינו גם בגיל 40 כשאנחנו הורים בעצמנו: