מסי ורונאלדו (צילום: Power Sport Images/Getty Images)
ומי ראשון? | צילום: Power Sport Images/Getty Images
אוי-אוי-אוי כריסטיאנו, אוי-אוי-אוי! אנחנו מצטערים לבשר לכם שרונאלדו, קפטן נבחרת פורטוגל וכוכב ריאל מדריד הוא כבר לא הכדורגלן בעל המשכורת הכי גבוהה בענף הכדורגל. על פי הדיווחים בכלי התקשורת העולמיים, עמיתו הארגנטינאי ליונל מסי עקף אותו בהכנסה השנתית – ואפילו מאוד!

אתר האינטרנט Sports Bible פרסם לאחרונה את רשימת "עשרת הכדורגלנים בעלי המשכורות הגבוהות ביותר בשנה האחרונה", ובזמן שכריסטיאנו רונאלדו הרוויח השנה רק (*רק!*) כ-114 מיליון דולרים מלשחק כדורגל ולהצטלם בתחתונים – עמיתו הארגנטינאי הרוויח לא פחות מאשר 153 מיליון דולרים מלבעוט בכדורים וללבוש חולצות של אדידס.

מי עוד ברשימה? ניימאר, הקיצוני של פריס סן-ז'רמן, יושב בנוחיות במקום השלישי עם משכורת צנועה של כמעט 100 מיליון דולר לשנה. אחריו מגיע גארת' בייל שמרוויח בסביבות ה-53 מיליון דולר לשנה – לא רע בשביל בחור שנולד בקארדיף.

במקום החמישי, וככל הנראה הכניסה המפתיעה ביותר ברשימה, הוא הבלם הספרדי ג'רארד פיקה שמרוויח כ-35 מיליון דולרים בשנה (ד"ש לשאקירה). אחריו ניתן לראות עוד כמה שמות של כוכבי כדורגל מרחבי העולם, הכוללים את: טוני קרוס (34.4 מיליון), סרחיו ראמוס (33.6 מיליון), זלאטן איברהימוביץ' (32.6 מיליון), אנטואן גריזמן (31.7 מיליון) ולואיס סוארז (31.7 מיליון).

A post shared by Leo Messi (@leomessi) on