בימים שבהם משלוחים הפכו כבר מזמן לחלק בלתי נפרד מהחיים שלנו, הייתם מצפים שאנשים יגלו מעט אמפתיה כלפי השליחים שמובילים את המזון בשמש, בגשם ובכל מזג האוויר – אבל מתברר שזה לא תמיד ככה.

בסרטון שהפך לאחרונה לוויראלי ברשתות החברתיות, אפשר לראות את התגובה הזועמת של שליח פיצה שיצא למשלוח בתנאים נוראיים - והלקוח אליו הגיע אפילו לא נתן לו טיפ.

"לא!", נראה השליח צועק בזעם. "אני לא רוצה לעבוד פה יותר! 5 דקות עמדתי בגשם ואין טיפ?! אין טיפ?!", ושניות לאחר מכן הוא נראה מעיף בעצבים מגדל של קופסאות קרטון. הסרטון, שעלה תחת הכותרת "זה למה אתם צריכים לתת לשליחים שלכם טיפים", הפך כאמור בימים האחרונים לוויראלי וזכה כבר לכמעט 2 מיליון צפיות. 

@leaks._.world

This is why you should tip your drivers   ##fyp ##dominos

♬ original sound - Malik

הפוסט עצמו קיבל מאז יותר מ-20 אלף תגובות, רובן מגולשים שיכלו להבין את הזעם והתסכול של השליח המסכן. "אנשים פשוט לא מבינים שהאנשים האלה מרוויחים משכורות רעב", כתב אחד הגולשים. "הם לא קולטים שאפילו טיפ של 2 דולר יכול לעזור המון".

גולש אחר הצטער מאוד על החוויה של השליח והוסיף: "טיפים יכולים לעשות לך את היום כשאתה שליח. אם אתה לא מסוגל להרשות לעצמך לתת טיפ - פשוט אל תזמין אוכל!".

אבל כמו תמיד במקרים האלה, סוף טוב, הכל טוב, ומאז שהפוסט הפך לוויראלי, גיבור הסרטון, בחור בשם מאליק, פתח קמפיין גיוס המונים שנועד לממן את טיפולי הרכב שלו, כשהיעד המקורי שלו עמד על 200 דולרים, ונכון לשעה זו הוא הספיק לגייס כבר כמעט 2,000 דולרים – והבטיח להשקיע את שאר הכסף בעזרה לקהילה שלו.