מנהל שיווק תושב ברזיל הפך תוך לילה למיליונר לאחר שזכה בטורניר פוקר אינטרנטי: אלכס בריטו בן ה-38 הוכתר בתור המנצח הגדול של טורניר ה-PokerStars Sunday Million והצליח להפוך את 4 הדולרים איתם הגיע ליותר ממיליון דולרים.

בריטו, המכונה גם AAArthur, מספר כי הוא החל לשחק לראשונה לפני 15 שנה, ורק לאחרונה נכנס לתחום בצורה מקצועית: "תמיד אהבתי משחקי קלפים, אבל בגלל סדר היום שלי לא היה לי אף פעם זמן לשחק מתי שאני רוצה. בכל שנה הייתי קורא על טורניר ה-Sunday Million אבל אף פעם לא שיחקתי. השנה זה היה שונה".

הברזילאי הוסיף כי הוא איבד את מקום עבודתו לפני כחצי שנה, אבל במקום לתת לזה לדרדר אותו לדיכאון, הוא החליט לנצל את ההזדמנות ולהירשם לטורניר הקלפים, בו הוא ניצח 100 משתתפים אחרים מכל העולם והפך לזוכה הגדול שלקח הביתה לא פחות מ-1.9 מיליון דולרים

"במשחקי פוקר אין מעמדות חברתיים, תאמינו לי", סיפר בריטו. "אם זו התשוקה שלכם, אסור לכם לוותר עליה. אני דוגמא חיה לכך. לפני כן הייתי משחק פוקר בכל פעם שהזדמן לי. כעת, המשחק הזה שינה את חיי. זכרו, אפילו כשהמצב קשה, עליכם ללמוד מהטעויות שלכם ולחפש את הצדדים החיוביים בחיים".

מעבר לבריטו היו עוד 8 שחקנים שזכו בפרסים אשר נעים בין 71 אלף דולר ל-921 אלף דולר. הברזילאי סיפר שכעת הוא מקווה שהתפרצות הקורונה תחלוף מהר כדי שיוכל להגשים את חלום ילדותו - לשחק פוקר בלאס וגאס. ונאמר אמן או אול אין. מה שבא לכם.