מתחת לרדאר שלנו הנחיתה בישראל אוטודיל, יבואנית אסטון מרטין לישראל, פנינה בריטית אלגנטית ומיוחדת בשם ואנקיש וולנטה.

הוואקיש וולנטה הרגילה עולה כשני מיליון ושבע מאות אלף שקלים. אך הדגם הייחודי הזה זכה לטיפול מסור של סדנת העיצוב והשיפורים של אסטון מרטין, סדנת Q, טיפול שהוסיף למחירה של המכונית כשמונה מאות אלף שקלים  - עובדה שהפכה אתה ליקרה וכנראה המיוחדת ביותר שעלתה על כבישי ישראל.

המכונית הייחודית הזו הוצגה טרם הגעתה לישראל בתערוכת המכוניות בדובאי וכראוי לתערוכת יוקרה שכזו לא נחסכה פרוטה בעיצובה. רשימת התוספות היא עצומה, כשהתוספת הבולטת ביותר לעין היא הצביעה בשם קיו סטיין קוואנטום סילבר (Q Satin Quantum Silver) בעלות של 145 אלף שקל. המכונית שבנויה על שילדת אלומיניום זכתה לעבודת גוף יסודית ומקיפה, עם שלל תוספות קרבון שנבנו בצורה ידנית ואישית ובעלות של עשרות אלפי שקלים.

שילוב הצבעים עליו החליטה הסדנא הוא אפור מט עם נגיעות צהובות המופיעות בכל היקף המכונית. השילוב, קארבון פייברס והצבע הצהוב, ממשיך גם בתוך המכונית אך הפעם את האפור מט מחליפים ריפודי העור החומים. אפילו דוושות העברת ההילוכים זכו לנגיעות אלגנטיות של צהוב. באוטו דיל מספרים כי כל פרט ופרט קיבל טיפול מיוחד וזה בהחלט ניכר לעין, כאשר אחת התוספות הבולטות היא הגה בעל מבנה מרובע. 

כסף זה הקטע שלכם? הנה בחור שהפך 14 דולר לשני מיליון שקלים