בריכת אינפיניטי עם קיר זכוכית המשמש גם להקרנת סרטים, מנחת מסוקים, חדר כושר, ספא, חדר מסאז' , חדר הקרנת סרטים, שבע סוויטות – לא מספיקים יותר לסטיבן שפילברג, אחד הבמאים המצליחים בהיסטוריה, שמוכר את היאכטה שלו בסכום של 185 מיליון דולר.

הבמאי בן ה-68 הכריז שהוא מוכר את היאכטה שלו, "The Seven Seas"  - בגלל שהיא קטנה לו מדי. במקום היאכטה הנוכחית, באורך 86 מטר, הוא רוכש לעצמו יאכטה חדשה שנבנית בימים אלו, תמורת הסכום הפעוט של 274.5 מיליון דולר. 

הצעצוע החדש יהיה ארוך רק במעט, ויתפרש על פני קצת יותר מ- 91 מטר, מה שמעלה את השאלה המתבקשת: למה הוא צריך את השדרוג הזה בכלל? אולי מדובר בבלאי והתיישנות – בשנת 2013 יצא למסע סביב העולם יחד עם אישתו ושבעת ילדיו וביקר כמה מהאתרים בהם צילם את סרטיו כגדולים. למרות שבעבר טען שהוא נרתע מאוקיינוסים (בכל זאת, מדובר באיש שהביא לעולם את "מלתעות"), אחד מחבריו סיפר שבשנים האחרונות שפילברג גילה מחדש את הים, והגיע להבנה שהוא רוצה לבלות יותר בשיט ולכן גם לשדרג את היאכטה הפרטית.

אם אתם מחפשים מה לעשות עם הילדים בקיץ או לרוצים לארגן מסיבת רווקים שווה, אולי תשמחו לדעת שבינתיים שפילברג משכיר את היאכטה שלו.  הסכום המבוקש: 1.24 מיליון דולר לשבוע. קטן עליכם.