מונית הכסף (תמונת AVI: mako)
עידו רוזנבלום מדגים: החיים הטובים של נהג המונית | תמונת AVI: mako

יש כמה מקצועות גבריים שלא מקבלים את הכבוד הראוי מהסביבה הקרובה – אבל למעשה מגשימים את הייעוד שאף קופירייטר או סמנכ"ל שיווק לא יצליח להגיע אליו: האופציה להתקרב לחיקן המפנק של שאפות באופן יומיומי. כן חברים, מסתבר שלא חייבים לדרוך במדרשי הפסיכומטרי ובפרוטקציות של מקורבים כדי להצליח בחיים; יש כמה חלטורות שאולי יזיעו פרנסה בדוחק, אבל יאפשרו לכל אחד מאיתנו להתפזר על צ'יקות הרבה יותר משמוקים מחויטים עם ביטוח מנהלים ותנאים של היי טק. אז מצמצו לכם על רשימה של חמש מקצועות שאולי לא יעיפו גאווה על הזקנים שלכם, אבל בדוק שירחיבו את האפשרויות לדוג פיגורות שיסיימו את הלילה בדירת הרווקים הצנועה שלכם.

נהג מונית שירות

תנעלו את השפתיים ותחסכו הצצה על הסתימות אחרי עוד חיוך מזלזל – הדיבור בעיר החטאים הוא שהמתניעים על צוללות שירות מדרבקים יותר צ'יקיטיקות מקודקודים בכירים במגדלי שופוני ממוזגים. הבנאליות גורסת שכל נהגוס של כלי תחבורה מחניק מפרק שאכטות של טיים בסטוקים, קודח צרידות עממיות בקשקושי קשר עם הסדרן ומשפריץ אטרקטיביות כמו אחרון ההומלסים – אבל פה בדיוק משוכתבת הטעות. לצד ותיקי ההגה שויתרו על האסתטיקה בצומת של בן יהודה, ישנו קאדר חדיש של צעירים משופצרים שהבינו שהמסלול לעוד דירה של כוסית דופקת פנייה בקו חמש ולא בעוד אילוץ חברות באתרים של נואשים. תנפו רגע את השאריות של אילוצי נוסעים לא קשורים ותצללו רגע על היצע הנתונים שמרשרש מטבעות בדרך ליעד, ותבינו היטב למה נהג עם לוק תקין וכישורי ציד מינימליים יכול לפתח אימפריה של עקיצות תוך כדי ליפוף של חגורת בטיחות ומבלי לקום מהכיסא. אחרי שהסטייל של רוזנבלום מיקם את מפעלי המונה בפריים טיים ושינה את התפיסה הקוטלת לגבי מזיזי נוסעים, הביקוש להתארגנות על טקסי מעולם לא היה בוער יותר ואפשר להפנים שנהגים עם יכולות ראויות עוצרים בתחנות הכוסיות יותר מכולנו.

מוכר בפיצוציה

עוד חלטור שלא דורש פינאלה של שירות צבאי ותוספות שקריות ברזומה, אבל מביא לחם בכבוד ובעיקר תוחם טרטוריה עם יותר שאפות מכל עבודה פקידותית בארסנל. גם פה הסטיגמות מורידות את המים על האמת ומכתיבות תפיסה שגויה על אותם משרתים נאמנים שמקליקים עבורנו במבות וניירות גלגול בשלוש בבוקר. במטרופולין שמתקרחן בעיקר בלילות, אין תאורה יותר טובה לברבר סמול טוק עם חוטיניות מכל הוורסיות מאשר במשמרת לילה בפיצוציה. שום שאיפה להתפרנס לא תקרב אתכם מרחק אינצי'ם ספורים מתערובת נקבות שמחפשות פרטנר לדיאלוג ידידותי בשעות החשיכה, ולכן אפשרויות הערבוב מונחות פה כמו פלטת סלטים במפגש הסטייק. מראה עדכני, אפסון מוזרויות ומניירות של לוזר וחיוך כובש בזמן הגיהוץ על החלב, יכולות להפוך כל משועמם משמרת בפיצוציית לוקיישן למלך שעשועים עם כל לקוחה בפוטנציה.

רוקח בסופר פארם

רוקח (צילום: istockphoto)
מה בחורה יפה כמוך עושה בסופר פארם בשעה כזאת מאוחרת, לגמרי לבד, ובוכה? בואי, תני לי לעזור לך | צילום: istockphoto

הנה לכם ג'וב שגם יפזר עליכם גאווה בכל סטטוס של פלצנים, אבל בעיקר ישכתב לכם את המרשם בדרך לשפע של קוזינות עם סל קניות. כנראה שאין תפקיד עם יותר כוח מהמעפן ששולף לכם את הכדורים, והגיע הביקוש שגם זכרים עם פוזה יקדחו על תופעות לוואי במקום עוד חטייארים ויוצאי מזרח אירופה. הפארם הוא המקום בו השאפות נאלצות להשאיר את מסיכת הדאווין בצפצוף של הדלת; המקום בו הן צורכות את המשחות נגד הפטרייה הווגינאלית ודיכאון ההרפס או סתם מתאבזרות על גומי הגנה – מה שאומר שלמוכר או לרוקח יש גישה בלעדית לסודות שמורים שמנפצים בטון של אינטימיות. רוקח עם קלאס שווה ודיבור רך יכול בקלות להציע את מריחת המשחה כתוספת שירות אישית של הסניף עם כל צ'יקה במצוקה שצריכה עצה סמכותית וקומבינת מרשם בשביל הפרוזק. דאווין החצי דוקטור חצי מדען בשילוב שלל היפוכונדריות שעטות על מוקדי ממכר התרופות, הופכות כל נער לאטמות וברווז של נידוי חברתי במשך שנים לברבור עם יכולות על באיסוף אפשרויות למגע בתום המשמרת.

תחקירן / עיתונאי

יש סיבה למה המכללות לתקשורת גדושות בשעירים ולמה על כל פרילנסריות בשכר רעב במקומון פריפריה יש עדר של מועמדים. בראסמי מדובר בחרא של ג'וב עם תנאים של תיכוניסט ויציבות של חד אופן, אבל היכולת לשבת עם צ'יקות לקדיחות עמוקות כחלק מהתפקיד הופכות אותו למקדם זלילת בשרים עבור כל רפי רשף וואנבי. בפלנטה שסוגדת למקורות התקשורת שלה ובתעשייה של טאלנטיות שרעבות לפרסום, תחקירן או עיתונאי עם יכולות צריך למנף את החיבור לתיזוזי מגע אוף דה רקורד. בעולם האוריגינלי נדרשים עשרות דייטים וחודשים של אילוצי היכרויות בשביל להגיע לנבכי הביוגרפיה ולתאורה מלאה על תפאורת החיים והסודות השמורים של כל ליידי, ואת זה מקבל התחקירן בקלטת אחת גדושה של טייפ מנהלים. התנהלות נבונה, סמכותיות של איש תקשורת ותיק ובעיקר שאלות מכוונות, הופכות מקצוע עם תנאי גטו לגורמה שהרבה שאפות היו רוצות לעלעל איתו בזמנם הפנוי.

מדריך כושר

מדריך כושר (צילום: Neustockimages, Istock)
כן, יופי, ככה זה מצוין. אמרו לך פעם איזה עור חלק יש לך? וואו | צילום: Neustockimages, Istock

שרלטנות מהירה בווינגייט וכמה קורסי השלמה עם גופיה ושורטס, יזכו כל חובב עיגולי זיעה בכרטיס למחלקה ראשונה בהתקבצות מעורטלת של בחורות שרוכבות על אופניים שמובילים לשום מקום. חוץ מסרסורים ומנהלי סטריפ קלאב, כנראה שאף פעיל בשוק העבודה לא זוכה להצצה נוקבת של שאפות בלבוש מינימלי בכל שעות המשמרת כמו מאמן בחדר כושר. אתה יכול להיות מאוס של חדרי כושר, מנג'ס מחוטב של פילאטיס או סתם כרוז שצועק מוטיבציה בספינינג, אבל בסופו של סשן גברברי הפעילות הספורטיבית בתפקידי הדרכה זוכים לשלוף הוראות הפעלה אל עבר מספר עצום של נקבות מחוטבות, יותר מהחלום הרטוב של רובנו. סליזיות של התחלות מאולצות וניצול מרות של תפקיד צריכים להיות מנוטרלים בעסקה וכל מה שצריך זה לשמר פאסון של ידע ולתחזק לוק אמין שכבר ימשוך את מוקדות התשוקה אליך – ומשם הדרך לשיעורים פרטיים בחדרים חשוכים היא במהירות אוטוסטראדה.

>> לדוג סרטנים ולתקן קווי מתח גבוה: העבודות הכי מסוכנות בעולם