שם: טוני טוטוני.

איך כולם קוראים לו: כנראה שטוני, אבל אתרי האינטרנט תמיד מוסיפים אחר כך "מי שמאיים על כתרו של דן בילזריאן כמלך האינסטגרם". הוא מכונה גם "המיליארדר מהאינסטגרם" למרות שהוא לא מיליארדר, ונחשב לאחד הרווקים הנחשקים בעולם – עד החודש, כשהתברר סופית שהוא עומד להינשא לג'וליאן ניקול בת ה-26. שזה משמח כי הוא מצא אהבה (מה גם שזה מוציא אותו מהשוק הצפוף ממילא), וקצת עצוב כי היה נחמד לחיות דרכו.

אין תמונה
תשים סוף לחגיגה? ג'וליאן ניקול
 

אוקיי, רווק לשעבר לעתיד ולא מיליארדר. אז מה הוא כן? מיליונר, של 75 מיליונים כאלה, אבל עדיין מיליונר. וגם 1.5 מיליון העוקבים שלו באינסטגרם – נכון לכתיבת שורות אלה – עדיין רחוקים מהקרוב לאינסוף של בילזריאן. יותר מזה, טוני לא מנסה לאיים על בילזריאן: הוא מספר על יחסי חברות ביניהם. "דן הוא בעצם חבר שלי, והתחלתי את כל עניין האינסטגרם הזה בהשראתו", סיפר טוטוני והוסיף תמונה של השניים חולקים מושבי מטוס פרטי.

בילזריאן הוא לא הפלייבוי המוחצן היחיד שטוני מציג כחבר שלו – האינסטגרם שלו מציג יחסי ידידות בינו לבין פלויד מייוות'ר, שמכונה "מאני" וגם נוהג להציג הרבה מאני בכל תמונה; סנופ דוג, שעושה אותו דבר רק עם מריחואנה; ופלייפור פלייב, שזה ההוא שאתם מכירים כזה שמסתובב עם שרשרת של שעון ענק על הצוואר.

ומאיפה הכסף? משפחת טוטוני נמלטה לארצות הברית מאיראן בעקבות המהפכה האסלאמית, וטוני איתה. העבודה הראשונה שלו הייתה כסוכן מכירות של מערכות סטריאו למכוניות, אבל יום אחד הבוס עלה לו על העצבים וטוני שלף מולו אצבע משולשת והותיר מאחוריו לקוחות רבים שרוצים יותר בומים במושב האחורי. האצבע, אגב, משחקת את תפקיד האקדח מהמערכה הראשונה.

כשהיה בן 19, טוני רכש – בסכום שלא פורסם, ממקורות שאינם ברורים – מועדון לילה בהוליווד. הוא מכר אותו "אחרי שהצליח מאוד", לדבריו, ואז קנה עוד אחד; הראשון מבין בתי עסק שהשקיע בהם ומכר ברווח, לטענתו, אחרי שהפכו לאטרקטיביים. יש המערערים על סיפורו של טוטוני, כמו אחד המגיבים ברדיט, שכתב "הוא בסך הכל בחור שיש לו כמה מסעדות, סוכנויות רכב ומועדוני לילה, עסקים שככל הנראה משמשים להלבנת כספי סמים של אחרים".

I don't live for what people think or want, I live for what makes me happy. The key to my success has been listening to my own gut rather than what everyone else has told me. People give u advise based on their own benefit but no one knows what makes you happy better than yourself. #liveforwhatmakesyouhappy #dontliveforothers #hapninesstrumpsfame #betruetoyourself

A photo posted by Tony Toutouni (@lunatic_living) on


טוב טוב, אבל מה עם האצבע? לטוטוני, עכשיו בן 43, יש מספיק כסף לעשות את מה שהוא רוצה, ומה שהוא רוצה כרגע זה להיראות בתמונה ניצב בבריכה שלו כשעל כתפו האחת דוגמנית ועוד אחת אחרת על הכתף השנייה. אבל מה שבולט עוד יותר מהישבן החשוף שלהן בתמונה הזאת או ברוב האחרות, זו האצבע הזקורה שהוא מניף, כמו אז בימי הסטריאו. זה הטריק שלו, שיגרום לכם אולי להבדיל בינו לבין תואמי בילזריאן האחרים.

"אני שולף את האצבע כמעט בכל תמונה", כתב באינסטגרם שלו והסביר כי הוא עושה את זה כדי להוכיח את האותנטיות של התמונות שלו, כאילו מרגיע את אוהדיו שזה באמת הוא שמצולם דוחף את הדוגמנית מרגליה אל תוך למבורגיני. עוד הוא הסביר כי הוא מפנה את האצבע להייטרים שמשמיצים אותו, "אנשים בלי דרייב להצליח בחיים", ואחרים. "אני אמשיך לעשות את הטוב ביותר ולזיין אותם", סיכם והוסיף כמה האשטגים, הראשון שבהם הוא #famousfinger.

טוטוני ביטח את האצבע שלו בשבעה מיליון דולר, מתעלה על 1.6 מיליון הדולר של קית' ריצ'רדס, גיטריסט הרולינג סטונס, אצבע שעשתה כמה דברים. אבל זו של טוטוני מופיעה לצד כמות מכובדת יותר של ציצים. ואם אין ציצים, אז כמה נשים כמעט עירומות שמשחקות טוויסטר על הספה שלו, או שורה של ישבנים תחת הכותרת "לחצו על פייבוריט (לייק) על הישבן המועדף עליכם ואז גרדו ורחרחו בלי לשבור את מסך הטלפון".

אתם לא צריכים להתקשר לשדולות הנשים, יש מי שעושה את זה בשבילכם: "אני מקבל הרבה שנאה באינסטגרם", גילה טוטוני. "פמיניסטיות שונאות אותי בלהט ואנשי הכנסיה אומרים שצריך לרפא אותי".

It's hard work reaching the top but when you're there the view is great

A photo posted by Tony Toutouni (@lunatic_living) on


טוב, הוא בטח מבין שהוא לא בדיוק מודל לחיקוי לצעירים. אמממ, לא. טוטוני מספר על עצמו את הסיפור של הילד שהגיע מאיראן ונגע בשמיים, הגיע במו ידיו לסיטואציה שמאפשרת לו לצלם את רגלו מושטת לכיוון ישבנה של דוגמנית שצמודה לפתח מכונת הכביסה, כאילו בדרך לבעוט אותה פנימה. זה מתבטא בפוסטים רבים מסוגת מעוררי ההשראה, כמו זה שבו מוצגת תמונה שלו לצד רולס רויס, מתחתיה כתב: "אלה שלא יהיה להם את החיים האלה יבהו בתמונה ויקראו לזה 'מוטיבציה'. אבל אלה שיום אחד יהיה להם את החיים האלה קמים ועושים עכשיו משהו בקשר לזה".

כבר קמים. מה עוד יש לו חוץ מרולס רויס? כמו כולנו, צי של הליקופטרים ומטוסים פרטיים, בטענה שהוא תמיד צריך להיות ערוך לפגישות שנערכות ברחבי העולם. כמה פורשה, כמה פרארי, כמה מכוניות-על וינטאג'יות, והשאר לתרומות.

Rover Rover they must bend over , before I bring them over #Kawasaki310 I just told them there where plenty of fish in the sea

A photo posted by Tony Toutouni (@lunatic_living) on


כן, טוטוני הוא כנראה לא הטיפוס המתוחכם בעולם, אבל הוא לפחות תורם הרבה כסף לצדקה, לילדים במצוקה, לאוטיסטים ולנשים שלא בורכו בחזה גדול מדי. לפחות בסטנדרטים של באי הבריכה שלו, יש להניח. "שילמתי על ניתוחים רבים להגדלת חזה, ואני גם שולח משאיות צעצועים לילדים", הסביר סנטה טוני, "אני אוהב לעשות דברים כיפיים".

אגב דברים כיפיים, טוטוני הבטיח לאוהדיו שלעולם לא יתמסד – והנה, תראו לאן זה הביא אותו. ביוני האחרון, כשהודיע על אירוסיו לסוכנת הנדל"ן ג'וליאן ניקול, הוא איבד 35 אלף עוקבים בשעות שאחרי ההודעה. לכו תדעו  מה ילך שם אחרי שטוני וג'וליאן אשכרה יגידו "איי דו".