אז מה, איך חגגתם את ולנטיינס? טייק אווי של פיצה? סרט ב-VOD? אולי אפילו חיכיתם ברשימת ההזמנה של איזו מסעדה שווה? אנחנו מניחים שחגגתם, בטח בצניעות, כי בכל זאת - לא מדובר באיזה מועד יוצא דופן שיש לחגוג, אבל תמיד כיף לחגוג אהבה. אז אם אתם כמונו, וחגגתם די בצניעות את יום הלבבות העולמי, אין כמו לראות איך חגגו ילדי האינסטגרם העשירים כדי לקבל קצת פרופורציות לחיים.

כבר תקופה ארוכה שאנחנו עוקבים  אחר חייהם של "ילדי הזהב" של הרשת החברתית; אלה שלא מתביישים להראות כמה יש להם בחשבון הבנק, איזה מכוניות חונות להם מחוץ לבית, וכמה נחמד זה לקפוץ פעם ברבעון לאיים המאלדיביים לאיזה דרינק מול השקיעה. כמו שאתם בטח מתארים לעצמכם, גם את ולנטיינס הריץ' בויז וגירלז חגגו בענק, והנה כמה דוגמאות מעוררות קנאה.

אנחנו מניחים שלא שמעתם על טינה לי, מי שאחראית על הבלוג מנקר העיניים "Of Leather and Lace". בכל אופן, טינה ובן זוגה חגגו את יום האהבה מול קו הרקיע של ניו יורק, וזהו, בגדול אין לנו מה להוסיף על זה.


A post shared by Fashion & Travel By Tina Lee (@ofleatherandlace) on

אה כן, היא גם קיבלה דובי ענק במתנה. בכל זאת, יום האהבה דורש חיבוק חם ששום בן אנוש לא יכול להעניק.

A post shared by Fashion & Travel By Tina Lee (@ofleatherandlace) on

עם יד על הלב? מה הכי הייתם רוצים לקבל לוולנטייס? בנטלי חדשה ומפוארת? אין בעיה, גשו לבדוק מה המצב עם ילדי העשירים של אזרבייג'ן, אולי הם עדיין מגייסים.

A post shared by Rich Kids Of Azerbaijan���� (@richkidsofazerbaijan) on

פחות מתחברים לכל הסיפור הזה של הבנטלי? מנקר מדי אה? צודקים. ג'יפ של מרצדס הרבה יותר מתאים.

A post shared by Rich Kids Of Azerbaijan���� (@richkidsofazerbaijan) on

אז מה, משלוש יוצאת אחת? אם זה המצב, אנחנו מודים שאנחנו הרבה יותר מתחברים לפרארי, ובפעם הבאה שמישהו חושב לפנק אותנו במתנה, ליום האהבה או בכלל, עדיף אחת כזאת.

A post shared by Alex - that girl with the cars (@supercarblondie) on

וכמובן, זה לא ולנטיינס בלי מסע קצר של שופינג כדי להרים את המורל. כמובן שאין מצב לצאת למסע קניות בלי עוזרת אישית שתעזור לך עם כל העומס הזה בזמן שאת סוגרת עיסוי לשעות הערב.

A post shared by Rich Kids of Dubai (@richkidsofdubai) on