תקופה מאתגרת עוברת על כולנו, וכן, לא צריך להתבייש - גם על השיער שלנו, הגברים. בין אם אתם טיפוסים שמסתפרים אחת לשבוע או אחת לחודשיים - כנראה שכרגע השיער של רובכם לא במיטבו.

בעוד שרוב הזמן הרחמים מופנים לנשים שנאלצו להיפרד מלק הג'ל והגוונים (באמת מסכנות), איך איך להתעלם מכך שאף אחד לא באמת הכין אותנו לתופעות המוזרות שפוקדות את הראש הגברי בצל הקורונה, אז מן הראוי שיהיה מישהו שיסביר לנו איך להתמודד איתן. אתם יודעים, בכל זאת יש אנשים שמצפים לראות אותנו חגיגיים בשיחת הזום של ליל הסגר.

בדיוק מהסיבה הזו החלטנו לפנות למעצבי השיער של שוורצקופף פרופשיונל ישראל שנתנו לנו טיפים לטיפול SOS בשיער, במיוחד בתקופה בה זה לא ממש חוקי להיפגש עם הספר. בהצלחה.

נדב ועמית סונגו ממספרת "האחים סונגו" בראשון לציון

1. יש לכם זמן כעת לטפל בשיער עם מוצרי טיפוח טובים שיש בכל בית. בדרך כלל לאישה, לחברה או לאמא יש מגירה מלאה במסכות וטיפולים. אנחנו ממליצים לבקש מאחת מהן מסכה מזינה או שתיים, תחפפו ונגבו את השיער, ובהתאם לכמות השיער מרחו את המסכה על השיער הלח, המתינו כ-20 דקות, ושטפו היטב במים זורמים.  

2. למי שמעוניין לשנות את הלוק, אנחנו ממליצים להימנע מתספורות ולנסות להאריך שיער. ברגע שיגמר המשבר, הספר שלכם ישמח לקבל רעמת שיער בריאה ליצירת מראה חדש. כדי בכל זאת לשמור על מראה נקי לצד הארכת שיער - ניתן לעצב ולדלל את הפאות עם מכונה ומסרק.

 

View this post on Instagram

A post shared by ⭐️ (@sonego_brothers) on

טל שילוני, בעל מספרת "מגונדרות"

1. כדי לשמור על שיער בריא - לא כדאי לחפוף כל יום. תחפפו יום כן, יומיים לא. זאת על מנת לשמור על רמת PH נכונה של השיער והקרקפת בכדי למנוע את התייבשותם.

2. זה מצחיק, אבל אני ממליץ על עמידת ראש של דקה, רצוי בבוקר, בכדי להזרים כמה שיותר דם לאזור הקרקפת והראש, וכך גם השיער צומח יותר מהר וגם מונע נשירה.

3. כשאתם מסתרקים, עשו זאת בצורה שהמברשת ממש תגרה את הקרקפת, משמע - להפוך את המברשת למן "מעסת קרקפת" בכדי להזרים את הדם בעדינות. הזרמת הדם מעודדת חידוש של העור וצמיחת שיער.

רפאל אוסמו, בעל מספרת Osmo Professional בנהריה

 1. אם אתם משתמשים בתכשירים לעיצוב השיער גם בבית, הקפידו לשטוף אותם לפני השינה בכדי למנוע סתימת נקבוביות והתקרחות.

2. בכל הקשור לזקן - חשוב לזכור שבזקנים השיערה חלולה יותר, לכן כדאי לסרק את הזקן או למרוח עליו קצת שמן כדי להימנע מתחושה לא נעימה שבדרך כלל מאפיינת אזור זה. כדאי לטפח אותו עם שמן או חומרי טיפוח נוספים מיוחדים לזקן. כאשר אתם במקלחת – חפפו את הזקן כמו שאתם חופפים את הראש.

View this post on Instagram

A post shared by Rafael Osmo (@osmo_professional_hair) on

משה חנני, בעל מספרת LISHE’ BEAUTY BOUTIQUE ברמת ישי 

1. לא משנה מה, אל תלכו לישון עם שיער רטוב, מהסיבה הפשוטה שפשוט לא תזהו את עצמכם בבוקר. יבשו את השיער לפני השינה עם מגבת או במייבש - תלוי בכמות השיער - והקפידו להיכנס למיטה רק כאשר הוא יבש לגמרי.

 2. לאחר החפיפה, יעזור מאוד אם תשתמשו במייבש שיער. עצבו את השיער בעזרת המייבש ובעזרת מברשת עגולה או מברשת שיער רגילה, ולאחר הייבוש ניתן להשלים את העיצוב בעזרת קרם לחות או וקס לשיער.

יוסי טורס, בעל מספרת yossi_tores_hair_artist בתל אביב

1. כדאי להקפיד על סירוק עדין מצד לצד כמה פעמים בבוקר. זה מומלץ וגורם לחילופי תאי עור בקרקפת ונותן להם גירוי חיוני ובריא שגם מעודד צמיחת שיער.

2. כדי לסדר את השיער הקופצני והמציק שבדרך כלל מאפיין את אזור הפאות והאזניים - קחו מספריים או מכונה וסדרו בגזירה עדינה את השערות המורדות לפי הכיוון שלהן.

View this post on Instagram

A post shared by יוסי טורס מעצב שיער (@yossi_tores_hair_artist) on