אין תמונה
עובד קשה, נהנה מכל רגע

דוויין ג'ונסון עובד קשה בשנה האחרונה: למרות שמדובר בבחור לא קטן מלכתחילה, הוא הגביר את האינטנסיביות באימונים שלו, במטרה אחת: שהצופים שיצאו מ"הרקולס" החדש בכיכובו יזכרו שהם נתקלו בגרסה הכי גדולה, שרירית ואולטימטיבית של הגיבור המיתולוגי. 

רוב גיבורי הפעולה של הוליווד היו נתקלים בבעיה קשה בנסיונם לגלם חצי-אל יווני קדום, למעט אולי יו ג'קמן, ואפילו לג'ונסון, ששוקל 118 קילו ומתנשא לגובה של כמעט שני מטרים, המשימה קשה - למרות גודלו שמספק יתרון ראשוני. אבל למי שבילה את רוב חייו בחדרי כושר במטרה להפוך לשחקן פוטבול מקצועני ומאוחר יותר כמתאבק בעל שם עולמי' היו את כל הכלים כדי להתמודד עם המטלה.

אין תמונה
בדמות הרקולס

השחקן השרירי הגיע לצילומים כשהוא בשיאו הפיזי: האימונים האינטנסיבים, התזונה המוקפדת, הכל כדי להפוך לגרסה הכי מאיימת של בנו של זאוס שנראתה על המסך אי פעם. במשך חצי שנה עבר ג'ונסון שגרת אימונים מפרכת שכללה שישה ימים של אימונים קשים ויום אחד של מנוחה, כשכל בוקר נפתח באימון קרדיו בן 50 דקות ולאחריו עבודה שהוקדשה לחלק ספציפי בגוף. 

הוא מתעורר בדרך כלל בין 3 ל- 5 לפנות בוקר, גם בימים בהם אין צילומים. "אני אוהב להתאמן בזריחה, אני מרוכז ב- 100% ולא מבזבז זמן כשזה נוגע למשקולות", אמר בראיון לאתר bodybuilding.com. האימונים הם המדיטציה שלו, היוגה, הטיפול הנפשי - הכל מגולם ב -90 הדקות היומיות במכון הכושר. 

עוד במאקו גברים:

מלבד האימונים הרכיב השחקן יחד עם צוות של תזונאים דיאטה מיוחדת עשירה בפרוטאינים, פחמימות, ושומנים, כדי להבטיח שיצמח לממדים עצומים לקראת הצילומים. מדובר בחלק חשוב מאוד של השגרה שלו, והוא מגיע לשש-שבע ארוחות ביום. לקראת הסרט הוא פצח בדיאטה בת 22 שבועות, בה הוא אכל הרבה חלבון ביצה, פילה, עוף, דגים, שיבולת שועל, ברוקולי, אספרגוס, תפול אדמה אפוי, אורז, סלו ופחמימות מורכבות, בצורה מבוקרת ומדודה. 

אין תמונה
משהו בקטנה לפתוח את הבוקר
דוויין ג'ונסון מתאמן (צילום: טוויטר)
לא פשוט להיות חצי אל | צילום: טוויטר

מדובר במטלה לא פשוטה עבור השחקן בן ה- 42, אבל נדמה שהוא השיג את מה שרצה, ונהנה גם מהדרך - השיתופים באינסטגרם, החיוך התמידי על הפנים, ומצב הרוח הידידותי והמשועשע כמעט תמיד. את שגרת האימונים המלאה של ג'ונסון, כולל פרטים על התרגילים, תמונות, וגרסאות להורדה, תוכלו למצוא בתחתית הכתבה שכאן

>>> לפייסבוק של ערוץ הגברים