הכירו את ואלדיר, כוכב עולה בפורטוגל וברשת, שיהפנט גם אתכם למסך. הקטע שלפניכם לקוח מתוך תכנית בוקר בפורטוגל, Hoje Em Dia, שם הופיע ואלדיר כדי לקדם תכנית ריאליטי בה הוא משתתף העוסקת באנשים שעברו שינויי גוף קיצוניים.

ואלדיר, מסתבר, היה גבר רזה מאוד פעם, ולאחר שהחליט שנמאס לו מאנשים שמעירים לו על כך, הוא החליט להפוך את הרזון לשרירים. אנחנו אמנם לא מדברים פורטוגזית, אבל לנו - ולכל מי שצפה בקטע - די ברור שכדי להשיג את השרירים המנופחים האלה ואלדיר השתמש בסינטול, והרבה ממנו.

אין תמונה
חכו שתראו אותו בפעולה

נזכיר שסינטול, אותו שמן להזרקה שמשמש מפתחי גוף לניפוח השרירים, עושה את העבודה רק למראית עין - הוא לא באמת הופך אותך לחזק יותר, וההשפעות שלו הן קוסמטיות בלבד ואובדות ברגע שמפסיקים להזריק. התוצאות של השימוש בחומר הזה יכולות לצאת מפרופורציה, ואם מגזימים בשימוש בו זה עלול להיות מסוכן.

ממה שבכל זאת הצלחנו להבין מהסרטון, ואלדיר רוצה להפוך אפילו לגדול יותר, בעיקר באזור הרגליים, ולכן הוא משתמש לא רק בסינטול אלא גם בסטרואידים. "הוא אומר שהוא שמח וגאה בגוף שלו, ושהוא הפך לסלבריטי", כתב אחד הגולשים בתגובות לסרטון ביוטיוב. אחד אחר הוסיף - "לפחות הוא לא ממליץ על התהליך הזה לאנשים אחרים". נו, לפחות זה. 

התגובות שהכי תפסו אותנו הייתה של האנשים שלא יכלו להתעלם מהצורה של החזה החדש שלו - "אלה ציצים מושלמים יותר משל כל אישה", כתבו, ואנו תוהים יחד אתכם אם אנחנו מסכימים.

אין תמונה
מקווים שהוא זוכר להתרחק מדברים חדים