נוהגים לומר "על טעם ועל ריח, אין להתווכח"' וזה נכון; כל אישה נמשכת לגברים שונים על פי קריטריונים שונים. אף על פי כן, ישנם כמה היבטים בהופעה שלכם שכנראה רוב הנשים לא יעברו עליהם בשתיקה. איך אנחנו יודעים? ובכן, כי הן אמרו את זה. אז אחרי שלמדנו מה בכל הקשור להתנהגות שלנו דוחה נשים, הגיע הזמן שנבין מה מבחינת המראה החיצוני שלנו יגרום להן לרדת מהעץ המשותף, לא?

דנה לי סמית', כתבת של אתר האינטרנט Men's Fitness, ראיינה כמה נשים בנוגע להופעה חיצונית של הגברים אליהן הם נמשכות או פחות. הנשים, כולן בגילאים שונים, מנו את הדברים שהכי דוחים אותן אצל המין השני – הנה כמה מהדברים שהן אמרו:

1. גבות, בלשון רבים!

"מה שאני אוהבת בגבר שאני יוצאת איתו כרגע זה שהוא מאוד משקיע בענייני הסרת שיער. למרות זאת, מדי פעם אני מוצאת את עצמי מנהלת איתו שיחה והשערות שבין הגבות שלו פשוט בוהות בי. אני מודעת לזה שמדובר בעניין פעוט, אבל זה באמת מטריף אותי. עד כדי כך שאני אעיר לו על זה, או אציע למרות אותן בעצמי" – ג'סטין, טקסס.

2. מהפה שלך לשיננית

"אין דבר שדוחה אותי יותר מגברים עם שיניים מגעילות, ואני לא מדברת על שיניים גדולות או על רווחים ביניהם. זה דווקא יכול להיות חמוד לפעמים. אני מדברת על אנשים שיש להם היגיינת פה נמוכה. אין לי שום עניין לנשק גבר שהפה שלו מפוצץ בפלאק, מלא בכתמים של סיגריות או שהשיניים שלו רקובות לחלוטין" – סופיה, אוקלהומה.

3. שעירים בגב? שימו לב!

"אני יודעת שלא כולם סובלים מהנושא, אבל באופן כללי שיערות בגב דוחות אותי ברמות. לכל הגברים שקוראים את זה: יש לכם גב שעיר? תעשו משהו לגבי זה!" – לורה, ג'ורג'יה.

4. כרעי תרנגולת

"אם הרגליים שלי מפותחות יותר משל גבר, מבחינתי זאת עילה לפרידה. הייתי מתעמלת במשך המון שנים, אז שרירי הרגליים שלי די מפותחים. מהבחינה הזאת, אין דבר שדוחה אותי יותר מאשר גבר שנראה טוב אבל הרגליים שלו דקות כמו של ציפור" – דני, מינסוטה.

5. רגליים מסריחות

"אין לי מושג איך עשיתי את זה, אבל יצאתי במשך שנתיים עם בחור שהיו לו רגליים מסריחות. בכל פעם שהוא היה מוריד את הגרביים, כל התשוקה המינית שלי כלפיו פשוט הייתה מתה. אנחנו פרודים כבר יותר משנה, והריח של רגליים שלו עדיין רודף אותי" – מיה, טנסי.

6. שיערות באף

"לפעמים, כשאני מניחה את הראש שלי על החזה של בן זוגי, אני קולטת קצת מהשערות בתוך האף שלו. אני מודעת לעובדה שכולם סובלים מהנושא, אבל השערות הארוכות שיוצאות לאנשים מהנחיריים ממש מגעילות אותי" – קייטלין, ניו ג'רזי.

7. שדיים

"גברים עם חזה גדול ממש לא עושים לי את זה. בין אם זה כתוצאה משעות ארוכות בחדר כושר או ליטרים של בירה, זה פשוט דוחה אותי. אני לא רוצה להיות במערכת יחסים עם גבר שהחזייה שלי תתאים לו" – קלואי, מיין.

8. גבות ממש מטופחות

"אין דבר בעולם שאני שונאת יותר מגברים שמטפחים את עצמם יותר מדי – ובמיוחד כשזה ניכר על הגבות שלהם. כלומר, אם לבחור יש גבות יפות יותר משלי, אז זה בעייתי. זה יכול לגרום לו להיראות שוויצר, שזה גם דוחה. חברים, תורידו בבקשה את החד גבה שלכם ותעצרו שם" – נעמי, פלורידה.