אתם יכולים לאהוב אותו, אתם יכולים לשנוא אותו, אבל אתם לא יכולים להתעלם מהעובדה שלכריסטיאנו רונאלדו יש לב ענק, ולא פעם הוא מנצל את הפרסום שלו למען מטרות טובות ונעלות. מספיק שנזכיר את הפעם ההיא בה תרם מיליוני דולרים לאחר רעידת האדמה בנפאל לאחת מקרנות הסיוע למען ילדי המדינה.

רונאלדו, שידוע בתור טיפוס צבעוני, כזה שאוהב את עצמו קצת יותר מדי, וגם תמיד ישמח שהמצלמה תהיה עליו, הוא עוף די מוזר במגרשי הכדורגל בכל הקשור לקעקועים. למעשה, הרבה יותר קשה היום למצוא כדורגלן בלי קעקועים מאשר אחד שיש לו כמה כאלה (תראו את לאו מסי למשל). אבל רונאלדו? הוא בשלו - עם גוף חלק מקעקועים, נקי לחלוטין, ומתברר שיש לכך סיבה נהדרת.

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

בהמשך למסירותו ודאגתו לעולם טוב יותר, מתברר שכריסטיאנו לא מתקעקע כדי שהוא יוכל לתרום דם על בסיס קבוע ובהפרשי זמן קצרים. איך זה קשור? אנשים מקועקעים אמנם יכולים לתרום דם - אך רק אם זה קורה כארבעה חודשים עד חצי שנה אחרי שמחטי הקעקוע עזבו את גופם. בשביל רונאלדו, כך מתברר, זה קצת יותר מדי זמן.

"אנחנו יכולים לעשות את כל ההבדל הנדרש באמצעות תרומות דם", אמר רונאלדו ב-2015 לערוץ יורוספורט. "כל תרומה יכולה להועיל לעד 3 בני אדם במצבי חירום ולטיפולים רפואיים ארוכי טווח. זו הסיבה שבגללה אני נלהב לתרום דם ולעודד עוד אנשים ברחבי העולם לעשות כמוני".