כריס מונק- מהפך (צילום: כריס מונק)
מהפך מרשים | צילום: כריס מונק

לעבוד במכון כושר ולטפח כרס נאה זה קצת כמו להיות קצב צמחוני וזה עלול להעיד במידה מסויימת גם על זלזול בעבודה שלך. למסקנה  הזו הגיע כריס מונק (26), בחור צעיר ממנצ'סטר שהבין שהוא לא משתלב בין המתעמלים להם הוא עוזר. בשלב מסוים, מונק הביט סביב במכון הכושר בו הוא עובד, ראה לנגד עיניו את כל הספורטאים השריריים והחליט להפסיק עם הרגלי האכילה הגרועים ולהיכנס לכושר. כשגילה שאפילו הבוס שלו נרשם לתחרות פיתוח גוף, הוא החליט שנמאס לו – במקום לסיים את המשמרות בשעות הלא סדירות בעבודה במקדונלדס או ג'אנק פוד אחר, נרשם לתחרות כושר והציב לעצמו יעדים, מה שיתברר בתור הדלק העיקרי למוטיבציה. 

כריס מונק- מהפך (צילום: כריס מונק)
נראה טוב גם בלי שמן | צילום: כריס מונק

בעבר חשב שהקוביות בבטן והשרירים המעוצבים הם אשליה הוליוודית או תעלולי פוטשופ, אבל הבין בדיעבד שהמחשבות האלו היו תרוצים ובעבודה קשה הצליח להעביר את הגוף שלו שינוי משמעותי בתוך 12 שבועות בלבד. לצד העבודה המפרכת במכון הכושר עם המשקולות והפעילויות האירוביות, הוא גם עבר לדיאטה חדשה בה השאיר מאחור את הפסטות, הלחם הלבן ותפוחי אדמה. במקום שלוש הארוחות הגדולות והעתירות שנהג לאכול מידי יום, הוא עבר לאכול שש ארוחות קטנות ובריאות.

כריס מונק- מהפך (צילום: כריס מונק)
נהנה בחוף הים | צילום: כריס מונק

כדי להתגבר על הקושי שבשינוי, הוא דרבן את עצמו באופן קבוע בעזרת תמונות של ההתקדמות, השוואה למשקלים קודמים וניהול רישומים ביומן מסודר. כשהגיע למראה שהשביע את רצונו, הבונוס הגיע בעצמו כשמידת ההתעניינות ותשומת הלב הנשית סביבו עלתה. הסוד, לפי מה שהוא אומר, זה לאתגר את עצמך. רשמנו בפנינו. נקווה שנצליח לאתגר את עצמנו עד סוף הקיץ. 

>>> הוריד 70 קילו וניצח בתריאטלון