בארץ השמש והלחות שמופיעות גם בחורף ותמיד מחייבות הופעה בים, הגברים הישראלים מודעים לאיך שהם נראים והמון יעשו הרבה כדי להיראות טוב, אבל ספק אם היינו מגיעים לרמות של הבודי בילדר המטורף הזה, שבאמת מקדיש את כל חייו לשרירים שלו. 

ג'וש לנרטוויץ, מפתח גוף מאוסטרליה, התראיין ל-ABC וסיפר קצת על שגרת יומו המטורפת והמחויבות האדירה שדרושה כדי לטפח גוף כמו שלו. לדבריו, הוא מוציא 700 דולר בשבוע על אוכל כדי לשמור על מסת השרירים שלו, כשבמהלך היום הוא אוכל בין שש לעשר ארוחות גדולות. "זה כמו להאכיל 6 או 7 אנשים", אמר על כך השרירן. "המנות הן די גדולות, לפעמים לוקח חצי שעה לאכול ארוחה". 

מלבד התזונה הנוקשה, שדורשת ממנו להקדיש המון זמן לפעולת האכילה עצמה (כחמש שעות) והמון כסף על המזון שהוא זקוק לו, הוא גם מקדיש את כל ימות השבוע, בלי יוצא מן הכלל, לאימונים אינטנסיביים. ואם אתם מקנאים בתוצאות המוגזמות, כדאי שתזכרו שמי שמקדיש את כל זמנו לכך עובר גם תקופות קשות של הרעבה. זה קורה לפני תחרויות של בודי בילדרים, אז הם חייבים להוריד את מסת השומן למינימום כדי להדגיש את השרירים. "אתה נהיה רעב בטירוף, אבל מתכחשים לזה ועוברים את זה. זה משחק מוחות", אמר.

The only way to improve is to go beyond what you did before.3 heavy days of heavy lifting finished today with a 205kg...

‎Posted by King of the gym on‎ שבת 23 ינואר 2016

למרות שכולם חושבים ככה, ג'וש טוען בתוקף שלא היו אלה סטרואידים שעשו בשבילו את העבודה. לדבריו, ההאשמות האלה הן משהו מרגיז, שכל שרירן ברמתו חווה על בסיס יום יומי. "מעולם לא רימיתי בחיי. זאת צורה של בריונות במובן מסוים", אמר על כך השרירן. "אם אנשים היו אומרים את זה על מייקל ג'ורדן או טייגר וודס... זה חוסר כבוד בגלל שזה מזלזל בעבודה הקשה שאני עושה".

כרגע ג'וש מתכונן לתחרות מר אולימיפיה, שהיא תחרות פיתוח הגוף הכי חשובה בתחום וזכייה בה נחשבת להישג הגדול ביותר שמפתח גוף יכול להשיג. בשביל להתקבל לתחרות, את התהליך של הגדלת מסת השרירים שלו התחיל לעשות כבר ב-2013 ולכן הוא מאוד מתרגש מהתוצאות של העבודה הקשה והארוכה. "אם אסיים בלי תוצאה שנראית כמו הצלחה, עדיין אהיה שמח בגלל שנתתי לזה הכל", אמר ג'וש.

Left=July 2013 Right= October 2015 Stop talking about wanting change and start creating change.#lifechange #dream...

‎Posted by King of the gym on‎ שבת 23 ינואר 2016

אנחנו נזכיר לכם, למקרה שאתם שוקלים את העניין וחושבים שספק אם ג'וש דובר אמת, ששימוש בסטרואידים יכול להוביל לתוצאות מסכנות חיים, כמו שקרה לבודי בילדר שהעורק הראשי שלו התפוצץ ולאחר שמת כתוצאה מהשימוש הממושך. 

Be the average version of you or be the best version of you. It's all in your daily choices.#beyourbest...

‎Posted by King of the gym on‎ שישי 1 ינואר 2016