מי מאיתנו שעובד במשרד מכיר את השגרה: הרבה שעות מול המחשב, כמה הפסקות קצרות, ובעיקר שיזוף לאור הניאונים של המשרד. לויד סטיבנס בן ה-35 ישב גם הוא במשרד, כשההליכה מהחניה לשולחן הפכה להיות הפעילות הגופנית היחידה שעשה. באופן טבעי הוא צבר עם הזמן קילוגרמים עודפים שהקנו לו צורה עגלגלה ביותר. למרות שהבטיח לעצמו שלא יוותר על פעילות, הוא הגיע למצב בו המשקל הפך אותו לאומלל.

הקש ששבר את גב הגמל הגיע כשסטיבנס נתקל בתמונות מהחופשה האחרונה שלו. לאחר שראה את עצמו הוא הבין שבאמצע שנות השלושים לחייו הוא הגיע למקום שמנע ממנו אושר, החליט לקחת את עצמו בידיים, להכנס למשטר נוקשה בן 12 שבועות.

לויד סטיבנס (צילום: matt marsh)
לפני: עצוב | צילום: matt marsh
לויד סטיבנס (צילום: matt marsh)
מה הוא מתכוון לעשות עם החבל הזה? | צילום: matt marsh

בשלושה חודשים בלבד הוריד 13 קילו וזכה לריבועים מעוצבים בבטן, וגם בשינוי קריירה: הוא ויתר על הרביצה במשרד והפך למאמן כושר אישי. לפי לויד הסוד היה אימונים אינטנסיביים לצד תזונה בריאה, שעזרה לו להגיע לגוף הנחשק. הוא טוען שכל מה שחשב בעבר שהוא מזון בריא למעשה לא תרם בכלל, וגם אם אכל פרי מזדמן שגרת הארוחות שלו הייתה נוראית. 

למהפך הייתה השפעה כמובן גם על חייו החברתיים: הוא פגש את זוגתו במהלך האימונים והשניים חולקים תחומי עניין משותפים שכמובן כוללים הרבה פעילות. לאחר המהפך הוא הבין שזה לא מספיק, ושהוא חייב לעזוב גם את העבודה מול המחשב ולעבור לעבוד מול אנשים. כעת הוא נחשב לאחד המאמנים הבכירים בלונדון, ומוכיח שהמהפך  הוא הרבה יותר מחיצוני. אנחנו גם החלטנו ללכת מהמשרד ישר למכון, אבל בדרך נתקענו במאפיה ואכלנו רוגלעך במקום.