מעצב שיער תושב דרום ארה"ב ריגש את הגולשים ברשת אחרי שפרסם את סרטון המהפך שעבר מחוסר בית במספרה שלו. התיעוד, שעלה לחשבון הטיק טוק של הספר שמכנה את עצמו Skinny Pinny - הפך מהר מאוד לוויראלי וזכה למיליוני צפיות.

בכותרת הסרטון כתב מעצב השיער: "זה מרגיש כל כך טוב לעזור לאלו שהמזל לא האיר להם פנים", ובתיעוד עצמו הוא תיאר איך הגבר התרשם מהמספרה שלו במשך דקות ארוכות, עמד מחוצה לה, ובסופו של דבר מעצב השיער הזמין אותו פנימה לתספורת על חשבון הבית, והגבר, שנראה כאדם שלא הסתפר כבר כמה שנים טובות - נענה בחיוב להזמנה.

@skinny_pinny

It feels so good to help the less fortunate ❤️ ##fyp ##foryou ##foryourpage ##REMDreamCheck ##ImAGhost ##viral ##giveback

♬ Falling - Trevor Daniel

בסרטון המרגש אפשר לראות עד כמה הגבר האלמוני מרוצה מהתוצאה, ובשלב מסוים, הוא אפילו נשמע כשהוא אומר: "איזו תספורת מגניבה!", אז מעצב השיער הגיש לו שני בקבוקי מים, רגע לפני שהבחור יצא מהמספרה עם חיוך ענק.

התיעוד המרגש הפך כאמור לוויראלי עם יותר מ-2 מיליון צפיות, כ-274 אלף לייקים ואלפי תגובות. "אתה מבין כמה טוב גרמת לו להרגיש?", כתב אחד הגולשים. "הוא יצא מהמספרה שלך כשהוא מרגיש כמו מיליון דולר". 

גולשת נוספת התייחסה לתיקים שהגבר סחב איתו כשנכנס למספרה וכתבה: "הו... יש לו דובי בתיק", וגולש אחר שיבח את מעצב השיער והוסיף: "עכשיו תעשה לו את אותו טיפול כל חודש עד שהוא יתאפס שוב על החיים שלו". בתגובה, Skinny Pinny כתב לו: "אין לי שום בעיה".