הבריטי שלפניכם, בן 32, הפך לסיפור מעורר השראה בעקבת מהפך קיצוני שעבר בחייו – מתהומות הדכאון ונסיון התאבדות, הוא הפך לנער פוסטר של חיים בריאים וגוף חטוב ומעורר קנאה. מיי וודבי מהעיר הול הוציא ספר בשם "לוחם המשקל", ובו הוא מפרט באופן כן ומרגש על המהלך שהציל את חייו.

 

אין תמונה
לא להאמין שמדובר באותו אדם

הוא היה בן 29 כשהגיע למשקל של 210 קילו והוגדר כאוביס, בעל עודף משקל קיצוני ומסכן חיים. בשלב זה של חייו הוא לא האמין ביכולתו לשנות את הגורל, ואף ניסה להתאבד על ידי מנת יתר של תרופות. דווקא ניסיון כושל זה הביא אותו להבנה שהכח בידיו, והניע אותו לסגנון החיים שבזכותו השיל כמחצית ממשקלו, ואף הוביל אותו לקריירה של מאמן כושר אישי.

אין תמונה
שקל 210 קילו

בשלב הראשון הוא הזמין מכשיר כושר לביתו, והחל להתאמן, שלוש שעות ביום. מרגע האימונים הצליח להשיל 114 קילו בתוך 18 חודשים – אבל עדיין נאלץ התמודד עם שארית העור הרופס שנותר כמזכרת לשומן העודף. הוא עבר ניתוח להסרת העור המיותר בבטנו ובידיים העליונות, אך עדיין לא היה מרוצה מהתוצאה. וודבי נרשם למכון כושר כדי לעבוד על גופו, וגילה שמדובר בהנאה כה גדולה עבורו עד שהפך את האימונים לקריירה.

אין תמונה
מנסה לתת מענה לאנשים שמרגישים אבודים

כמו רבים שעברו את המהפך לפניו מרגיש השרירן הטרי צורך לעזור ולתמוך באנשים אחרים שרוצים לרזות. בעוד הוא הרגיש אבוד לחלוטין ולא ידע למי לפנות, הוא מקווה שהספר שכתב, הקריירה שלו כמדריך ואף הפורום שהקים ברשת, יספקו את התשובות והתמיכה לאנשים אחרים שנמצאים במצב דומה לזה שהיה בו בעבר. 

>>> החרדי שהפך ל"מר ישראל"