אם זה בשביל תפקיד בסרט, משחק חשוב או תחרות לחימה - המון גברים בעולם נצמדים למשטרי תזונה מטורפים כדי להשיג את הגוף הכי שרירי, גדול וחזק שאפשר.

זה לא סוד שהשינוי הגדול קורה בעקבות אימונים קשים ומאתגרים, אבל גם לאוכל יש חלק בלתי נפרד מהתהליך וחלק מהכוכבים שיתפו בסודות הגדולים שלהם. כך למשל שחקן הפוטבול טום בריידי, שנשוי לדוגמנית העל ג'יזל, נחשב לאחד הספורטאים הכי מחמירים במשטרי התזונה והאימונים שלו. 80% מהדיאטה שלו מורכבים מירקות אורגניים והשאר מדגנים מלאים ובשר רזה. הוא נמנע לחלוטין מסוכר, קמח לבן, קפאין ומוצרי חלב. אנחנו בטוחים שהדבר העיקרי שעוזר לו לשמור על התזונה הנוקשה, חוץ מהמון כח רצון, הוא גם השף הפרטי שלו. 

Awwwwwww ❤️❤️ #tombrady #tb12 #patriots #gisele

A photo posted by Tom Brady Fanpage �������� (@allabouttombrady) on

צ'אנינג טאטום, שחקן הקולנוע וכוכב הסרט "מג'יק מייק", היה צריך לעבוד קשה כדי לשמור על גוף חטוב לקראת תפקידו כחשפן מקצועי. גם הוא כמו בריידי נמנע לחלוטין מסוכר לבן וגם מאלכוהול במשך שנה שלמה. בנוסף, הוא שתה שייקים של ירקות בכל יום וכנראה שההתמדה השתלמה כי בסוף הוא זכה לתואר "הגוף של השנה".

The men of #MagicMike will hit the Xquisite stage again TONIGHT when the dramedy debuts on HBO at 7PM Central! In the movie, which one of #ChanningTatum's performances is your favorite?

A photo posted by Channing Tatum (@channingtatum) on

מפורסם נוסף שידוע באימונים ובדיאטות שלו הוא דה רוק, כוכב הסרט "הרקולס" ומי שישחק בתפקיד ראשי בסרט "משמר המפרץ". דה רוק מכור רציני לכושר ואפילו פיתח אפליקציה חינמית שאמורה לעזור לכל אדם להשיג מטרות בתחום הזה ובתחומים אחרים בחיים. 

כדי להשיג את הגוף השרירי שהיה צריך לסרט "הרקולס", דה רוק אכל בכל יום 7 ארוחות גדולות שכללו 14 ביצים, שני קילו חלבונים אחרים - בעיקר דג חרב - וגם 5 כוסות של ירקות וחצי קילו של תפוחי אדמה. את כל אלה הוא שילב עם שעות רבות של אימוני כושר פסיכיים. את חלק מהתרגילים והתפריטים המפורטים תוכלו למצוא בחשבון האינסטגרם שלו.

Saturday night and puttin' in work like maniacs before heading to set to shoot all night til' 6am. Thank you to our good bud @DavidColeman1010 and #AlvinsGym of Savannah for staying open late and letting us lock the doors behind us to work on these callouses. Being crazy is a good thing, 'cause it keeps me from going insane. Many of you know the addiction;). #DisruptersDentTheUniverse #AndUsuallyHaveOneCrazyEye #TCB4L

A photo posted by therock (@therock) on

אם חשבתם שהכל בא בקלות לכריסטיאנו רונאלדו - טעיתם. גם הוא אחד מהספורטאים המפורסמים בעולם שעובד קשה בכל יום כדי לחזק את הכישרון הטבעי שלו. האימונים שלו בנויים בעיקר על עצימות ומהירות גבוהה והוא מתאמן בין 3 ל-5 שעות, חמש פעמים בשבוע. הדיאטה שלו מבוססת על חלבונים וסלט, ואוסרת לחלוטין ג'אנק פוד ואלכוהול. 

Preparation��☀️

A photo posted by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

UCL⚽️

A photo posted by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

על פלויד מייוות'ר יוצא לנו לספר לכם בעיקר כשהוא משוויץ במשהו יקר בטירוף שהוא רוכש לעצמו ומשוויץ בו, מה שגורם לנו לשכוח בקלות שגם הוא אחד מהספורטאים שעבדו קשה מאוד בשביל ההצלחה. זאת אומרת, זה לפחות מה שאנחנו מניחים, כי כשהוא נשאל על ידי הפיגנטון פוסט על משטרי האימונים והדיאטה שלו, הוא השיב "אין לי באמת דיאטה, אני בעיקרון יכול לאכול הכל". כי חוקי הטבע תמיד פוסחים עליו.

Ibiza, Spain www.themoneyteam.com

A photo posted by Floyd Mayweather (@floydmayweather) on