שלום לכל חובבי הכושר, וברוכים הבאים למדריך הסרטונים של מה לא לעשות במכון הכושר. כל הכישלונות מהם צריך להימנע כשעובדים על השרירים, בין אם מדובר באירוע מביך, כואב או מביך בצורה כואבת. גם מי שלא נמנה עם דיירי הקבע של מכון הכושר יכול להשכיל מהקטעים הבאים, ולדעת בדיוק איך להימנע מאימון לא נכון.

1. מגרש משחקים: הי, הנה בחור בלי חולצה מסתובב בגן משחקים של ילדים. זה לא יכול להיגמר טוב.

2. זהירות, קיא: קצת הרסנו לכם בכותרת, אבל רק כדי להזהיר את הרגישים שביניכם: מרימת המשקולות הזאת ניסתה להרשים את השופטים, והקיאה עליהם. טיפ: כדור נגד צרבות, או להוריד במשקל.

3. קפיצה ללא נחיתה: הניתור של הבחור בסרטון בהחלט מרשים, שיווי המשקל קצת פחות.

4. טכניקה לשיפור חיי המין? לא ברור מה הבחור הזה עושה באמצע מכון הכושר, ואנחנו מעדיפים שלא להתעמק בנושא. לצפות ולמחוק.5. שיווי משקל: הבחור הבא לא ממש יודע מה הוא עושה עם המשקולות – התוצאה הכואבת לפניכם.6. זה לא נראה טוב: כריס הצליח בחלק של לרדת עם המשקולות, הרבה פחות בקטע של לחזור למעלה. בשלב כלשהו הגוף שלו החל להיעלם, מזל שיש חברים שיודעים לצעוק.7. עפה על עצמה: החבורה בסרטון עובדת על קיפניג, וריאציה של מתח מתחום הקרוספיט, רק שאולי היא הייתה צריכה לדבוק בשיטה המסורתית יותר. זה נשמע כואב.8. זה יכל להגמר הרבה יותר רע: למה ילדים בני 9 מתעסקים לבד עם משקולות? מזל שהאח הגדול קם לרגע מהמחשב כדי לעזור.9. כמעט מוחץ לעצמו את הגולגולת: עוד נער לא מבריק, שמחליט להרים הרבה יותר מדי ללא כל השגה. הוא צועק לעזרה מספר דקות, מתפתל ומתכווץ, ובסוף מצליח לחמוק, אך עם לא מעט כאב בדרך.10. שרירים זה לא הכול: הבחור בתמונה נראה בכושר, יש לו חבר תומך, ציוד נכון, וכנראה גם טכניקה לא רעה. רק חבל שהוא שכח פרט חשוב אחד.11. מה היא עושה: אין אדם בעולם שמסוגל לענות על השאלה הזאת – מה לעזאזל מנסה האישה לעשות עם המכשיר הזה?12. היפוך בהפתעה: הבחור כנראה נ יסה לשלב טריקים חדשים בשגרת האימונים, והפתיע אפילו את עצמו כשמצא את עצמו הפוך באוויר. הוא צוחק, אבל אין ספק שזה הולך לכאוב בבוקר.13. איך להשמיד רגל של חבר: הבחור הבא מגיע עם כוונות טובות: הוא מנסה להדריך ולהסביר על הדרך הנכונה להרים משקולות. חבל שהוא חרא חבר.

14. מי צריך משקולות: לא צריך מכון כושר משוכלל ומנטוי בהרבה כסף – גם בבית אתה יכול לעשות מעצמך צחוק בצורה מצוינת.15. הכי צפוי שיש: כולם רואים את זה בא, מה שגורם לנו לחשוב שהיא בכלל תכננה את מלכתחילה כדי להפוך לסנסציית אינטרנט ויראלית.16. העוזר הגרוע בעולם: או שתלמד את החבר איך עוזרים כמו שצירך, או שתשלים עם העובדה שזה עלול להיות האימון האחרון שלך.