"אנחנו דור של גברים שגודלו בידי נשים" – טיילר דירדן, מועדון קרב

מכות בכדורגל באורוגוואי (צילום: חדשות 2)
זה לא שאנחנו מעודדים אלימות, אנחנו פשוט דואגים לבריאות שלך | צילום: חדשות 2

יש כל מיני דברים שגברים עושים עכשיו כדי להכנס לכושר: בפעם הבאה שאתה באיזה מועדון, תציץ פנימה לשיעור יוגה מחטבת, או בלט מודרני או משהו. באימא שלי שיש שם גברים. וזה גורם לך לחשוב, איך אנחנו משרטטים את גבולות הגבריות? אם, נניח, אני מחטב את הגוף שלי בקורס פילאטיס, זה אומר משהו על תכולת האשכים שלי? ובכן, אם בפעם הראשונה שנכנסת לשיעור ספינינג הרגשת, ככה, איזו בושה מעקצצת במורד הגב, אתה יכול להרגע. באמת היית צריך להתבייש. ולגבי הפילאטיס: אל תחשוש לתוכן האשכים שלך, כי אין לך אשכים.

אתה תלמיד פילאטיס ואני מעצבן אותך עכשיו? כן? חושב להשאיר טוקבק יללני ולברוח הביתה לבגד הגוף הנצמד שלך? יש לי רעיון יותר טוב: מה דעתך לעשות כושר על אמת ולבוא למערכת mako לנסות להרביץ לי?

הכושר החדש: בוא מכות

לפני שהחלטנו להתיישב ביישובי קבע ולגדל חסות ולהתחתן, היינו בכושר מצוין. זה כי בילוי אחר הצהריים מבחינתנו היה לרוץ אחרי חיות ולהרוג אותן. לפני שהומצא המקל עשינו את זה בשיניים ובציפורניים. אחרי שהחיות היו מתות, היינו הולכים מכות עם החברים שלנו על מי מקבל את הנתחים הטעימים. קשה להאמין שהיתה בעיית השמנה במקום שבו כדי לקבל אוכל טוב, היית צריך להיות בכושר. אז מכות זה לא עניין חדש.

ההנחה הזאת שאתה צריך להראות טוב ובגלל זה אתה צריך כושר היא הנחה חדשה. הייתי אומר שמי שחושב שהוא צריך להתחטב כדי להראות טוב על החוף הוא הומו, אם הייתי חושב שמישהו מההומואים האלו היה מרים אגרופים ומנסה לסגור עניין. אבל זה לא הולך לקרות, כי מכות מובילות לשריטות ופנסים, וזה לא טוב ללוק. לעומת זאת, אם אתה מבין שאתה צריך כושר כדי להיות בן זונה קשוח ולא בשביל שום דבר אחר – אז מה פילאטיס חיטובי יכול לעשות בשבילך?

מכאן שאתה צריך להתחיל ללכת מכות. אם אתה פחדן, אתה לא חייב לעשות את זה כמו פייט קלאב. אתה יכול לקחת לעצמך איזה אומנות לחימה, אבל משהו פול-קונטקט, משהו שנופלים בו, מפילים ודוחפים אחד לשני אגרופים לפרצוף. אבל מכות, אין ספק, זה הכושר המושלם. והנה כמה סיבות למה.

כמה סיבות למה

1. כי זה באמת שורף קלוריות. לא כמו רכיבה על אופניים. אין שום דבר נינוח ונעים במכות. זה הרבה אקשן, הרבה פעילות גופנית, הרבה מאמץ, ואני מבטיח לך שאחרי חמש דקות שניכם תתנשפו כמו שני דובים אסתמטים באמצע משגל קיץ על אי תנועה בתל אביב.

2. כי זה באמת בונה סיבולת. בפעם הראשונה אתה תחטוף בעיטה בבטן אחרי שש שניות ולא תקום מזה שעה. בפעם השניה תחזיק מעמד דקה עד שייגמר לך האוויר. בפעם השלישית תחזיק שתי דקות. אחרי כמה שבועות תגלה, בהנחה שלא שברת רגל או ניקבת ריאה, אתה יכול לדלג חמש קומות במדרגות בלי לשים לזה לב בכלל.

3. כי זה יעשה ממך בן זונה קשוח. כי אחרי שהסתכלת לרוסי בגודל שמפחיד מקררים בעיניים וידעת שהוא הולך לזיין אותך במכות ואז באמת הוא זיין אותך במכות, כל מיני דברים כמו לתקן את הניאגרה פשוט לא מצליחים להפחיד אותך. כי אחרי מספיק מכות אתה תהיה מכונה. יפילו אותך, יזרקו אותך מכל המדרגות, ישלפו עליך סכינים – אתה תקום על הרגליים ותשאל "מה, זה הכל?"

4. וכי בעולם כזה נשי, רך, מתחשב ועדין, אתה צריך משהו שיזכיר לך שאתה גבר ולא ילדה קטנה. כמו בציטוט שפותח את הכתבה הזאת: אם אתה רגיל להחזיר מנות במסעדה כי זה לא נראה לך הכי טעים, לשבת בבתי קפה ולהתלונן שהמיזוג פשוט לא מספיק מגיע אליך – אתה צריך להחליף את היוגה בספורט שיעשה ממך קצת פחות נקבה.


עוד בערוץ הגברים:

רגעים מפחידים בחייו של כל גבר: מהסתימה בשירותים ועד לשבירת הכוס
גם חברה שלך יכולה להיות סקסית. הנה כמה טיפים במיוחד עבורה
מתאמן אבל שום דבר לא זז? טיפ הכושר של השבוע: תאכל נכון