מפתח גוף בריטי הסעיר לאחרונה את הרשת לאחר שחשף ברשתות החברתיות את המהפך הגופני יוצא הדופן שעבר- וסיפורו, כמו תמיד בענייני מהפכים - הפך מהר מאוד לוויראלי.

ברנדון פיקאפ בן ה-22 סיפר בגילוי לב על הרגלי התזונה הבעייתיים אליהם נצמד עד לאחרונה ולדבריו "הרסו לו את החיים". לטענתו של פיקאפ הכל החל אחרי שהחליט להשתתף בתחרות "האיש החזק בעולם", והוא עשה כל שביכולתו כדי לנפח את מסת הגוף שלו תוך זמן קצר.

פיקאפ מספר כיצד הוא החל לצרוך בין 8,000 ל-10,000 קלוריות ביום, ועד מהרה הוא מצא עצמו שוקל יותר יותר מ-140 ק"ג: "כשהתחלתי, כל מה שידעתי הוא שאני רוצה להיות האיש הכי חזק שאני יכול, ולא עניינו אותי ההשפעות של מה שאני צורך על הגוף שלי".

"עשיתי את כל מה שאחרים עשו באינסטגרם והתחלתי לצרוך כמויות מטורפות של מזון. עד מהרה זה הפך לאובססיה בלתי נשלטת", חשף הבריטי הצעיר בדמעות.

פיקאפ מספר כי הרגלי התזונה שלו כללו בין היתר 8 חתיכות בייקון, 4 טוסטים, 4 ביצים ומילקשייק על בסיס אבקת חלבון - בכל בוקר. לארוחת הצהריים הוא כבר היה אוכל 4 המבורגרים, עוגה וחצי, ושותה ליטר חלב.

מאוחר יותר, הוא היה מקנח את היום עם מנת פיש-אנד-צ'יפס או סטייק, ולטענתו הרגלי התזונה שבחר לעצמו גרמו לו להרגיש ישנוני כל היום ולסבול מבחילות נוראיות. למרות זאת, כך לטענתו, הוא ראה שיפור משמעותי ביכולות שלו.

"זה הפך אותי לחזק יותר מאי פעם", הוא מספר. "תוך 18 חודשים הצלחתי לעבור מהנפת משקולות של 220 ק"ג ל-340 ק"ג. הייתי מאוד מרוצה - אבל לא להרבה זמן. שמחתי ששברתי שיאים - אבל לא באמת אהבתי את מה שעבר עליי פיזית".

במהלך הראיון שהעניק לכלי התקשורת בארצו טען פיקאפ שכיום מצבו הבריאותי טוב בהרבה, ומה שגרם לו לעצור ולקחת את עצמו בידיים היה בעצם מצבו הבריאותי הרעוע של אביו שגרם להפסיק את "המסע השקרי בדרך להפוך לאדם החזק בעולם".

"בגיל 48 אבא שלי לקה בשבץ ואלח דם. כשזה קרה לו, הבנתי שהמסע שאני מעביר את עצמי יכול לעלות לי בבריאות. הבנתי שאני מעמיס על הלב שלי ואני חייב להתחיל לחיות בריא יותר", הוא מספר. "היום אני מוצא את עצמי תוהה לא מעט על כך שאם הייתי ממשיך כך - הייתי מגיע למצבו של אבי".

אחרי ההחלטה לקחת את עצמו בידיים, ברנדון עבר לדיאטה של 4,000 קלוריות ביום, והחל לשלב גם אימונים אירוביים. תוך כמה חודשים הוא החל להשיל את כל הקילוגרמים המיותרים שצבר, ולפני כמה חודשים הצליח לחזור למשקל המקורי שלו - 90 ק"ג.

"היום כשאני מתעורר בבוקר יש לי חיוך על הפנים", הוא מספר. "בדיעבד, זה כל מה שרציתי בחיי, ואני מאוד גאה בעצמי. שנאתי את איך שנראיתי אז וזה מאוד השפיע עליי. היום יש לי השקפת עולם הרבה יותר חיובית ובריאה על החיים".