אוכל הוא האויב מספר אחת של כמעט כל אדם שרוצה להוריד במשקל ולשנות את אורח חייו, אבל דווקא לא זה המקרה אצל שני הגברים הבאים, שהצליחו להפוך את חייהם על ידי דבר אחד פשוט. לפחות מבחינה תיאורטית.

גולש באתר רדיט (reddit) המכנה את עצמו  Klamsykrawl שיתף את הגולשים בסיפורו האישי כגבר שניסה להילחם באלכוהליזם. בכל יום הבחור האנונימי היה שותה 12 פחיות בירה וחצי בקבוק יין, ויותר מזה בסופי שבוע. יום אחד הוא החליט להפסיק לשתות בבת אחת, ותוך שנה מהרגע שהחליט זאת הצליח להשיל ממשקלו 24 קילו ולהפוך ל"שמח פי אלף". 

אין תמונה
נגמל מאלכוהול, וזאת התוצאה

הסיפור שלו עורר השראה בהרבה גולשים, וחלק מהם - שהיו במצבו - החליטו לשתף גם כן בסיפורם האישי. אחד מאותם גולשים היה מי שמכונה M374llic4. "הגעתי למשקל 140 קילו רק מלשתות 1.75 ליטר של וודקה ומשקאות ממותקים בכל יום", סיפר. גם הוא ניסה להיגמל בבת אחת מהאלכוהול כדי לשנות את חייו, וזה ממש לא היה פשוט.

"ההפסקה מהשתייה הייתה קשה, הייתי חייב ללכת למכון רפואי כדי שיוכלו להשגיח עלי בזמן הגמילה... אמרו לי שהייתי יכול למות מכמות השתייה שלי". כאשר הבחור יצא מהמכון הוא התחיל לנסות ללכת, ובכל יום היה צועד מרחק ארוך יותר מהפעם הקודמת. "המשקל ירד די מה, השלתי 45 קילוגרם תוך שנה".

נו, איך אפשר לצאת היום לפאב בשקט אחרי הסיפורים האלה?

אין תמונה
אם זה מה שקורה כששותים מים, אז תמזגו גם לנו