"כשאתה אלכוהוליסט, המשקה, לא משנה איזה, הוא הדבר הכי חשוב בחיים שלך": קייל סאליבן, תושב ארה"ב, חשף לאחרונה כיצד חולל מהפך באורח החיים שלו כנגד כל הסיכויים - והפך מאלכוהוליסט חסר תקנה לדוגמן ומרים משקולות.

בריאיון לכלי התקשורת בארה"ב, סיפר סאליבן שהכל התחיל אחרי שסיים את לימודי התיכון שלו אז השתתף בשעשועון הטלוויזיה Wipeout. "זכיתי ב-51 אלף דולרים, ומאותו רגע פשוט לא הפסקתי לשתות", סיפר סאליבן. "אני חושב שהפעם הראשונה ששתיתי אלכוהול הייתה בגיל 14, אבל רק כשסיימתי את התיכון התחלתי לשתות בכמות מאסיבית. באותם שנים היה לי המון כסף נזיל ולא הייתה לי עבודה. פשוט חייתי ממסיבה למסיבה".

View this post on Instagram

A post shared by Kyle Sullivan (@celticjumper) on

View this post on Instagram

A post shared by Kyle Sullivan (@celticjumper) on

אורח החיים הסוער שלו התחיל להדאיג בשלב מסוים את בני משפחתו וחבריו, במיוחד אחרי שהוא עבר להתגורר בצפון קליפורניה. לטענתו, המעבר היה אמור להוות התחלה חדשה בחייו - אך עד מהרה הוא מצא את עצמו נופל לאותם דפוסים ישנים - והעיסוק שלו בשתייה יצא מכלל שליטה. 

"הכל אצלי היה שקר. בגלל שתמיד רציתי לשתות, הייתי צריך להסתיר את השתייה שלי", הוא סיפר, והוסיף גם שהוא נעצר פעמיים בגין נהיגה בשכרות, ובשלב מסוים כמעט ונעצר בפעם השלישית - מה שהיה מוביל אותו ישירות לבית הסוהר. באותו רגע, סאליבן הבין שהוא חייב לשנות את אורח החיים שלו, אחרת הוא ימצא את עצמו בכלא או מתחת לאדמה.

View this post on Instagram

A post shared by Kyle Sullivan (@celticjumper) on

"הצעד הראשון שלי לשיקום היה לשלוח הודעה לג'נקה, הארוסה שלי", הוא מספר. "ידעתי שהדבר היחיד שמעולם לא עשיתי זה להודות בכך שאני אלכוהוליסט ולספר על כך לשאר העולם. זה בדיוק מה שהחלטתי לעשות".

אחרי אותה הודעה גורלית לזוגתו, הוא נפטר מכל האלכוהול בדירתו והפסיק לחלוטין עם השתייה. לאחר מכן, הוא החל להתאמן באדיקות, ו-4 שנים מאוחר יותר הוא כבר זכה בתחרות הרמת הכוח הראשונה שלו ופתח בקריירת דוגמנות.

"הקדשתי חלק ניכר מחיי לשקרים והונאה של כל מי שאני אוהב. היום, אני ההפך הגמור. היום פתיחות וכנות הם הדברים הכי חשובים בחיי", הוא סיכם בסיפוק.