אף אחד לא חשב שדונלד טראמפ נמצא בשיא הכושר שלו, בכל זאת - מדובר בנשיא האומה של המדינה המערבית הכי חזקה ובמקרה גם באדם בן 71 עם חיבה מוגזמת לג'אנק פוד. אבל מצד שני, אף אחד לא אהב את זה שהוא שוקל כבר 108 קילו וככל הנראה ימשיך להיות במגמת עלייה אם לא ישנה את אורח חייו - מה שלא נראה שיקרה בקרוב.

הרופא שבדק את טראמפ המליץ בעצמו על ירידה של 6-9 קילו במשקל. בעקבות כך, מגזין Men's Health לקח על עצמו את היוזמה והחליט לבנות תכנית אימונים מיוחדת לטראמפ שיכולה לעזור גם לכם. אז אם גם אתם כמו טראמפ מכורים למזון מהיר, הנה בדיוק סוג הכושר שאתם צריכים לעשות וכמות הזמן שאתם צריכים להקדיש לו כדי לשרוף כל אחת מהארוחות הכי נפוצות שהנשיא מכור אליהן:

1. ארוחת מקדונלד'ס - שני ביג-מק, שני מק-דג ומילקשייק שוקולד

A post shared by President Donald J. Trump (@realdonaldtrump) on

טראמפ ידוע באהבה שלו לרשת המזון המהיר הזאת, כאשר הוא נוהג לקחת איתו ארוחות משם על טיסות שהוא לוקח. הארוחה האהובה עליו כוללת ארבע וחצי לחמניות ומכילה 2,530 קלוריות, לא כולל רטבים נוספים שהוא בטח משתמש בהם.

איך לשרוף את הקלוריות: שעתיים ורבע של קפיצה בחבל, ללא הפסקה. בכלל.  לפי מומחי המגזין, אם רוצים לקצר את הזמן הזה צריכים להיות יצירתיים יותר בקפיצות ולגוון את המאמץ.

2. חצי קילו סטייק עם קטשופ

A post shared by 花��さくら (@sakura780901) on

 

כן, טראמפ הוא מהאנשים האלה שאוהבים להרוס נתח של בשר טוב עם רוטב של ילדים קטנים. את הסטייק שלו הוא אוהב לאכול וול דאן (עוד משהו שאנחנו לא מבינים לגביו) והוא תמיד מעדיף את הנתח הכי גדול שיש. הפשע הזה מסתכם ב-1,023 קלוריות: 960 לסטייק (שכמובן מטוגן בהמון חמאה) ו-63 לקטשופ המיותר.

איך לשרוף את הקלוריות: בהליכה של מרחק חצי מרתון לפחות - שזה 21 קילומטרים. 21 קילומטרים בהם אפשר לחשוב על הבחירות האיומות שאתה עושה בחיים.

3. דלי של עוף מטוען, פירה בגודל משפחתי ורוטב מ-KFC


הרשת הזאת חזקה בתחום העוף המטוגן, אבל העיקרון אותו עיקרון לגבי כל עוף מטוגן אחר ברשתות של מזון מהיר. טראמפ נוהג להזמין דלי עם 10 חתיכות עוף מטוגן (רק לעצמו, כן?) שלבדם שווים 3,660 קלוריות! תפוחי האדמה עם הרוטב המיוחד של הרשת שווין 550 קלוריות. סך הכל - 4,210 קלוריות וטון של רגשות אשם.

איך לשרוף את הקלוריות: עם 11 שעות רצופות של תרגילי מכרעים (lunge). כן, התרגיל ההוא שבו אתם לוקחים רגל אחת קדימה ויורדים לזווית של 90 מעלות בשתי הברכיים ואז מחזירים את הרגל תוך כדי עלייה איטית חזרה. כיף.

4. קערת טאקו

האוכל המקסיקני נהיה יותר ויותר פופולארי גם בישראל, ויחד איתו גם קערות הטאקו שכוללות שומנים מכל טוב - אבוקדו, גבינה, טורטייה מטוגנת ומה לא (מה לא? אוכל בריא, אובייסלי). הקערה עצמה עשויה טורטייה מטוגנת ולכן היא לבדה שווה 420 קלוריות. כל הטוב שבפנים, "סלט" הטאקו, שווה 500 קלוריות, ובסך הכל 1,075.

איך לשרוף את הקלוריות: עם שעה ו-20 דקות של jumping jacks. זה התרגיל ה-לכאורה-פשוט הזה בו אתם עומדים עם ידיים ורגליים צמודות לגוף ואז קופצים לפיסוק יחד עם פתיחת הידיים לאותו מרחב וחוזר חלילה. שווה את קערת הטאקו?

5. פאי שוקולד עם שתי מנות גלידה

A post shared by Tartala (@tartalasv) on

 

טראמפ כבר הגיש לעצמו את הארוחה הזאת במהלך ארוחת ערב של עיתונאים, כך שברור עד כמה הוא אוהב את הפינוק הזה. המחיר של הארוחה הוא 343 קלוריות לחתיכת הפאי ו-274 קלוריות לגלידה. סך הכל - 617 קלוריות של חטא.

איך לשרוף את הקלוריות: עבודה על מכשיר חתירה במשך שעה, ללא הפסקה, בשיא המרץ. זה אותו מכשיר שגם הנשיא הדמיוני פרנק אנדרווד השתמש בו כדי לשמור על כושר בסדרה "בית הקלפים", מה שאומר שנשיאים יכולים וצריכים לעשות את זה.

נו, אז עשינו לכם יותר חשק לאכול, לעשות כושר או למות?