הוא הולך כל בוקר לבית הספר עם סנדוויץ' בשקית, כולה בכיתה ח', אבל כשקוסמו טיילור מוריד את הבגדים יהיה לכם קשה לנחש שמדובר בילד בן 14. למעשה, הוא השתתף לאחרונה בתחרות פיתוח הגוף הראשונה שלו, והוא נחשב לבאדי-בילדר הכי צעיר בבריטניה.

קוסמו, מאינברנס שבסקוטלנד, התחיל להתאמן בגיל 11. הוא מרים משקולת במשך שעה בכל יום, שוחה בקביעות, רוכב על אופניים, שוקל 73 קילו, אבל מקווה להגיע למשקל של 95 קילוגרם. 

קוסמו טיילור (צילום: dailymail.co.uk)
מתאמן מגיל 11 | צילום: dailymail.co.uk

הוא ידע מה הוא רוצה לעשות מאז שהיה קטן, אבל זו לא חוכמה גדולה - הוא רביעי במשפחה שלו שעוסק בתחום פיתוח הגוף, יחד עם אחותו, אמו ואביו. "תמיד רציתי לעלות על הבמה ולהציג את השרירים שלי. אבא שלי הוא המאמן שלי והשותף שלי לאימונים. אחותי באה למכון הכושר יחד איתי". למעשה, האב האחות וקוסמו הולכים שלושתם להתחרות בתחרויות פיתוח שונות במהלך השנה, כאשר האם מלווה אותם לכל אורך הדרך - ודואגת להם לדיאטה מתאימה.

"פיתוח גוף זה ספורט לא סלחני", מסבירה האם, פלורנס, "וכל שריר בגוף של קוסמו צריך להיות מפותח במדיות הנכונות והסימטריות. הוא אוכל ארבע ארוחות ביום המורכבות בעיקר מבשר, אורז ותפוחי אדמה. החטיפים שלו במהללך היום זה עוף וסלט". ואביו, אנדרו, מוסיף שהוא מרשה לו חטיף אחד ביום - בכל זאת, מדובר בילד בן 14 שעדיין גדל, כך האב. "יש לו בגוף 10 אחוז שומן, וזה מאוד נמוך לילד בגילו, אז אנחנו צריכים להיזהר".

קוסמו טיילור (צילום: dailymail.co.uk)
יחד עם אחותו. עסק משפחתי | צילום: dailymail.co.uk

"השרירים האהובים עליי הם שרירי הידיים", אומר קוסמו, שמרים משקולות היותר כבדות ממשקל גופו, "כי אפשר לראות את ההתקדמות המהירה באזורים האלה. השרירים שאני הכי שונא - בגב שלי. צריך להשקיע שם יותר". קוסמו מדגיש שאין דבר כזה גוף מושלם ושתמיד צריך להתאמן ולהשתפר. תודה קוסמו, אנחנו מבטיחים ליישם.

>>> והנה שריריני האקסטרים המטורפים ביותר בעולם