המהפך: כוכב ההיאבקות ההודי דליפ סינג רנה הדהים רבים מהמעריצים שלו עם הנחישות שלו לחזור לכושר גם אחרי הפרישה שלו מענף הרסלינג.

רנה, המוכר ברחבי העולם בתור The Great Khali, פרץ לזירת ה-WWE בשנת 2006 והפך מיד לכוכב ענקי אחרי שהכניע את האנדרטייקר - כנראה כוכב ההיאבקות הגדול בעולם.

רנה מעולם לא נתפס בתור מתאבק מיומן במיוחד בזירה, אבל הגודל הפיזי העצום שלו הספיק בשביל לגרום לו לבלוט היטב בין כל שאר המתאבקים מולם התמודד.

עם גובה של כ-2.15 מטרים, הוא הכניע שורה של כוכבים בזירה, כולל ריי מסטריו ובטיסטה ונפך לאלוף העולם במשקל כבד ב-WWE. לאחר פרישתו בשנת 2014, רנה עלה במשקלו והקלילות (היחסית) שאפיינה אותו הלכה לאיבוד - ולכל אורך הדרך הוא הבטיח למעריציו כי בכוונתו לחזור לכושר – ואכן, כך הוא עשה.

מאז שעזב את חברת הרסלינג הגדולה בעולם, רנה חולל מהפך גופני אדיר בזכות אימוני כושר מפרכים ודיאטה קפדנית. בראיון לכלי תקשורת מקומי, הוא חשף כי הוא נוהג להתאמן כמעט בכל יום - כאשר כל פעם הוא מתמקד באזורים אחרים בגופו.

ביום שני לדוגמה הוא עורך אימוני ידיים, בשלישי הוא נוהג לבצע אימוני סיבולת, ברביעי הוא עורך תרגילי כתפיים, ביום חמישי הוא עובד על שרירי הגב והבטן ושישי מבחינתו מוקדש לתרגילי רגליים. כמו כן, הוא מקפיד לצרוך מזון עשיר ומפוצץ חלבונים.

View this post on Instagram

A post shared by The Great Khali (@thegreatkhali) on

המתאבק ההודי בן ה-47 סיפר שהוא נוהג לפתוח את הבוקר עם שלל מיצי פירות, חלב וארוחה עם 8 ביצים ועוף. מאוחר יותר, הוא יאכל ארוחת צהריים שמבוססת על ביצים, עוף, ירקות, פירות מיובשים ותבשיל קארי, למרות הפתריט הדי משעמם שלו -  הוא מדגיש כי מדי פעם הוא מפנק את עצמו עם גלידה וממתקים - מה נגיד? ההשקעה לגמרי משתלמת.