גבר אמריקאי שחולל מהפך גופני מדהים חשף את המוטיבציה המעניינת שהובילה אותו להשיל 100 ק"ג ממשקל גופו. ג'ארד רים, בן 35 מאוהיו, סיפר לכלי התקשורת בארצו שההחלטה לעשות דיאטה הגיעה אחרי שהבין שבמשקלו הנוכחי, הוא לא יכול לעשות את הדבר האהוב עליו ביותר – לעלות על רכבות הרים.

רים סיפר שבשיאו הוא שקל יותר מ-210 ק"ג, ולמעשה, הוא היה גדול כל כך פיזית, שמעקה הבטיחות של רכבות ההרים בקושי נסגר עליו. בקיץ שעבר הוא החליט לערוך את השינוי הגדול בחייו והודיע לבני משפחתו וחבריו כי בכוונתו להשיל לפחות 10 ק"ג מדי חודש.

 

 

רים החל להתאמן באדיקות ושינה לחלוטין את התפריט היומי שלו בשביל לעמוד בהבטחה השאפתנית. בתחילת השנה, המוטיבציה שלו רק עלתה אחרי שבפארק השעשועים המקומי הודיעו על בניית רכבת הרים חדשה מסוג B&M Giga, שמסלולה יעלה לגובה של 100 מטרים. 

"הבטחתי לעצמי שאם יבנו באזור שלי רכבת מהסוג הזה -אני אעלה עליה בכל מחיר", הוא סיפר. "כשהודיעו שהם סוף-סוף עושים את זה, ידעתי שזה הזמן לפעול. החלטתי שאני אשיל את כל המשקל העודף שלי עד שיפתחו את המסלול ואני אעלה על הרכבת הזאת ביום הפתיחה שלה".

וכך היה: תוך שנה אחת רים השיל כמעט 100 ק"ג ממשקלו והספיק לעלות על רכבת ההרים 4 פעמים ברציפות כבר ביום הפתיחה שלה. "אי אפשר היה לראות עליי, כי הייתי עם מסכה, אבל היה לי חיוך ענק על הפנים", הוא סיפר. "כל הזמן חשבתי איזה מזל גדול יש לי שהצלחתי לעשות את זה. זו הייתה התגשמות חלום של ממש.