דווין "דה רוק" ג'ונסון ידוע בגודלו המפלצתי, ובדרך הקשה שהוא עושה כדי להשיג את התוצאות שהופכות אותו לגוש שרירים בגודל המקרר שלכם. לא הופכים למכונת מלחמה אנושית מלרבוץ מול הטלוויזיה כל יום ולרוץ בפארק חצי שעה – אלא מאימונים מטורפים וארוחות מטורפות לא פחות. וביתר פירוט: 7 ארוחות גדושות ביום.

המגיזן האינטרנטי complex איתגר את אחד מכתביו, שון אוונס, לנסות ולאכול כל מה שהשרירן אוכל במשך יום אחד שלם. מסתבר שהדיאטה מורכבת מהרבה דגים, לדאבונו של הכתב, שהתברר כחובב דגים קטן מאוד. למרות הכול הוא הצליח להתגבר על הארוחה הראשונה – נותרו רק עוד שש.

השיטה שלו הייתה להתאמן הרבה ולשרוף אנרגיה, וכך בשאיפה לפנות מקום לכמויות המזון העצומות. מן הסתם לאדם בגודל נורמלי אין סיכוי מול המטבוליזם של הר האדם ששוקל קרוב ל-140 קילו עם מעט מאוד שומן בגוף, אבל מדובר בכתב מסור ונאמן למטרה..

דה רוק (צילום: complex)
נקודת שבירה | צילום: complex

אוונס צלח גם את הארוחה הבאה, ועד הצהריים כבר אכל כמות מזון במשקל של כמעט שני קילו. בארוחה הרביעית (מתוך השבע המתוכננות) הגיעה נקודת שבירה- והוא כבר ביקר בתא השירותים כדי להקיא את מה שאכל. ארוחה מספר חמש ירדה בקושי, על השישית הוא כבר ויתר, אך הוא חזר לכושר וסיים את הארוחה השביעית.

הבחור הצנום יחסית הצליח לסיים את האתגר, אמנם לא בצורה מושלמת, אבל באופן מרשים למדי יחסית לפערי הגדלים והמשקל בינו לבין דה רוק, והוכיח את מה שידענו – אל תנסה לאכול כמו ספורטאי שקם כל יום ב- 4 לפנות בוקר רק כדי לעבוד שעל שרירי הרגליים.