אין תמונה
כמעט לא זיהינו

לפעמים נדמה שלשחקנים ההוליוודים הגדולים יש הכול - החל מבתים מרשימים, מטוסים פרטיים ואפילו אי משלהם, ושהכל בא בקלות. אבל לפעמים שוכחים שהם עובדים קשה (לא תמיד), ובדבר אחד הם דומים לנו – גם הם צריכים להתאמן כדי להראות טוב. כשמדובר במהפכים של ממש והתפקיד מצריך שרירים אימתניים, הכסף לא יכול לקנות לך מאסה.

השחקנים ברשימה הבאה עברו מהפכים של ממש לקראת תפקידים, והצורה בה הם משנים את מבנה הגוף מעוררת הערצה:

אדריא ברודי: מהפסנתרן לטורף

שמונה שנים אחרי שלקח הביתה את אוסקר השחקן הטוב ביותר על תפקידו בפסנתרן, העלה אדריאן ברודי את מאסת השירים שלו באופן רציני לקראת תפקידו בסרט ההמשך של "הטורף".  הוא התאמן שישה ימים בשבוע ואפילו ויתר על סקס. ראוי להערכה.

וויל סמית': הנסיך המדליק של חדר הכושר

מהפך שרירי (צילום: menfitness)
בונוס: שינה סטייל | צילום: menfitness

וויל סמית' הגיח לחיינו בתור הנסיך המדליק שנשלח לבית דודיו העשירים בבל אייר – נער כחוש עם טעם גרוע בבגדים  - אבל הטרנספורמציה שלו לעולם הקולנוע וגיבור פעולה של ממש הושלמה עם חשיפת הגוף החדש והחטוב בשלל סרטים, כשהתפקיד של מוחמד עלי כמובן צועד בראש.

ג'ראד באטלר: זוהי ספרטה

מהפך שרירי (צילום: menfitness)
ספרטה זה לא צחוק | צילום: menfitness

לקראת 300 עבד ג'ראד באטלר כמו מטורף כדי להכנס לדמותו של הלוחם הספארטני לאונידס, ועבר מהפך טוטאלי, משחקן רופס משהו לכוכב שנשים מריירות עליו וגברים רוצים שרירי חזה כמו שלו. This is Sparta, אחרי הכול.

בראדלי קופר: בדרך לחתונה עושים שרירים

מהפך שרירי (צילום: menfitness)
חביב הבנות | צילום: menfitness

מי שפרץ עם התפקיד הקומי בקלאסיקה המודרנית "בדרך לחתונה עוצרים בוגאס" הפך לשחקן רציני, ועל הדרך עשה גם כמה סרטי פעולה – כמו פייסמן בצוות לעניין (A TEAM), ולשם כך נדרש להפגין גוף חטוב.    

ג'ייק ג'ילנהול: הנסיך השרירי

מהפך שרירי (צילום: menfitness)
דוני דארקו כבר לא ילד | צילום: menfitness

הנער הכחוש שגילם תיכוניסט מוטרד בדוני דארקו הוסיף שרירים לקראת סרט המלחמה "ג'ארהד", והפך לשרירי במיוחד עבור התפקיד בנסיך הפרסי.

כריסטיאן בייל: תנודות קלות במשקל

מהפך שרירי (צילום: menfitness)
קיצוני | צילום: menfitness

הוא אולי לא ידוע בתור השפוי שבשחקנים, אבל זה עזר לו בכל הנוגע לכניסה לדמויות: אחרי שכריסטיאן בייל נראה כאילו הוא עומד למות מתת תזונה בתור הגיבור האנורקטי של "המכונאי", הוא נכנס לתפקיד של באטמן השרירי.

דניאל קרייג: בונד, ג'יימס בונד

מהפך שרירי (צילום: menfitness)
מוכן להרוג | צילום: menfitness

כדי להפוך למגל המפורסם בעולם החליט דניאל קרייג שהוא צריך להוסיף שרירים ולהגיע למראה של גוף מאיים: "כשאתה מגלם את בונד אתה צריך להראות כאילו אתה מסוגל להרוג מישהו". הצליח לו. 

יו ג'קמן: וולברין גדל

אין תמונה
אבולוציית הוולברין

האוסטרלי החביב שמתנשא לגובה של כמעט שני מטר תמיד היה בכושר – אבל ככל שעובר הזמן הדמות של וולברין רק מתנפחת וגדלה – שימו לב להבדלים מהסרט הראשון לאחרון.

רייאן ריינולדס: פה גדול, שרירים גם

מהפך שרירי (צילום: menfitness)
משחק אותה קשוח | צילום: menfitness

השחקן עם הפה הבלתי ניתן לעצירה, החל את דרכו בקומדיה טלוויזיונית חביבה, התנפח לצרכי התפקיד שלו בסרט הערפדים "בלייד", ומאז שומר על גוף שרירי שהפך אותו לשחקן סרטי פעולה לגיטימי.

כריס המסוורת': אל נורדי

מהפך שרירי (צילום: menfitness)
איפה הפטיש? | צילום: menfitness

המסוורת', ששיחק את ת'ור בסדרת הסרטים המצליחים, לא הרים משקולות אפילו פעם אחת בחייו עד שקיבל את התפקיד. מסתבר שהוא די טוב בזה. 

>> חיים טוב: הבזבוזים המטורפים של המיליונרים