גבר חסר בית מדרום אמריקה הדהים את הגולשים ברשת אחרי המהפך החיצוני שעבר – ובעיקר אחרי שכתוצאה מאותו מהפך, בני משפחתו שהיו משוכנעים שהוא נעלם ולא ישמעו ממנו יותר לעולם - גילו אותו מחדש.

המהפך של ג'ו קואלו גיירמס, תושב ברזיל, הפך לוויראלי בשבוע שעבר, אחרי שאיש עסקים מקומי פגש אותו ברחוב והחליט להציע לו עזרה - אלסנדרו לובו, איש העסקים שפנה אל קואלו, סיפר שההתרשמות הראשונית שלו הייתה שמדובר בגבר ביישן מאוד: "הצעתי לקנות לו משהו לאכול, אבל הוא סירב", סיפר לובו לסוכנות הידיעות Universo. "במקום זה, הוא שאל אם הוא יוכל להיכנס למכון היופי שלי ולקצר מעט את הזקן שלו - ובאותו רגע החלטתי לעשות לו מייקאובר".

View this post on Instagram

A post shared by Alessandro Lobo (@alessandrolobo_)

View this post on Instagram

A post shared by Alessandro Lobo (@alessandrolobo_)

לובו, בעליו של מכון יופי לגברים וחנות בגדים, דאג לגיירמס לתספורת אופנתית, וגם צייד אותו בחולצות חדשות, מכנסיים, נעליים ומקטורן. כמו כן, הוא תיעד את תהליך המהפך כולו, ומאוחר יותר שיתף את התיעוד בחשבון האינסטגרם שלו – שם הוא נצפה על ידי יותר מ-100 אלף איש.

אחרי שתיעוד המהפך הפך למגה ויראלי, גיירמס כאמור זכה להתאחד עם בני משפחתו אחרי יותר מעשור ברחוב - באירוע שהפך את כל המייקאובר הזה לבאמת בלתי נתפס.

לובו מספר שאחותו של גיירמס פנתה אליו בעקבות הסרטון ואמרה שהוא ריגש אותה מאוד, ואז גם הסבירה למה: "היא סיפרה שלא ראתה את אחיה במשך שנים ארוכות", סיפר איש העסקים הברזילאי. "למעשה, הוא חי ברחוב כל כך הרבה זמן, שאמו הייתה משוכנעת שהוא מת, ואחרי שבני משפחתו נתקלו בסרטון המהפך שפירסמתי הם נשארו בהלם מוחלט ומיד יצרו איתי קשר".

בימים הקרובים, כך דווח בלי התקשורת בברזיל, בני משפחתו של גיירמס צפויים להיפגש איתו אחרי שנים רבות בהן היו בטוחים שהוא נעלם בתקווה להתאחד בחג המולד.

"כריסמס עוד רגע כאן, והכוונה שלי מאחורי הסרטון הייתה להראות שלא צריך לעשות הרבה בשביל לשנות חיים של בן אדם. בסך הכל רציתי לעשות משהו טוב לג'ו, ולא שיערתי בדעתי שלמעשה הזה יהיו השלכות כל כך דרמטיות".