זה לא סוד שסטרואידים וכימיקליים שונים שמשמשים מפתחי גוף עלולים להפוך להתמכרות קשה, אבל דוגמה חיה וקשה כמו של שני האחים הברזילאים שחשפו את שגרת הצריכה שלהם באמת שעוד לא ראינו. בסוף השבוע האחרון עלה לכותרות סיפורם של טוני ג'רלדו ואלברו פריירה (שמכנים את עצמם קונאן והאלק), צמד אחים מברזיל שמזריקים לעצמם כבר כמעט 30 שנה סטרואידים וכימיקלים על בסיס קבוע.

השניים, תושבי ריו דה ז'נרו, פיתחו לאורך השנים אובססיה קשה לפיתוח גוף, ומגיל צעיר טענו שהמודל לחיקוי שלהם הוא ארנולד שוורצנגר, ספיציפית בסרט "קונאן הברברי". כמה אובססיביים השניים? כנראה שהתמונות כאן למטה מדברות בעד עצמן, אבל גם השגרה שלהם, שכוללת פעמיים בשבוע הזרקה של הכימיקל Potenay B12 (כימיקל המשמש בדרך כלל עבור סוסים ופרות), למרות אזהרות הרופא שלהם, מלמדת על אובססייה מסוכנת בטירוף.

A post shared by Tonygeraldo (@tonyhulkgeraldo) on

A post shared by Tonygeraldo (@tonyhulkgeraldo) on

כמו שאתם בטח מתארים לעצמכם, אותו כימיקל שצורכים השניים נחשב לממכר מאוד, מוביל לדכאונות ופוגע בתפקודי הכבד והכליה. כל האזהרות שקיבלו לאורך השנים לא ממש הזיזו לשני האחים, גם לא כשאשתו של טוני, אליה הוא נשוי כבר 27 שנים, החליטה להעמיד בפניו את האתגר של להיגמל, וטוני פשוט אמר לה שאם הוא ייאלץ לבחור בין להמשיך ולהתנפח לבין להמשיך איתה – היא תתאכזב מאוד מהבחירה שלו. טוני אגב, הוא אבא לשלושה ילדים, ועל פי הדיווחים סובל מלחץ דם גבוה, ולמרות האזהרות הרפואיות ממשיך בשלו: "אשתי חייבת לקבל אותי כמו שאני, או שנאלץ לפנת לדרכים שונות", סיפר ג'רלדו ל-Daily Mail. "אני תמיד אומר לה שהיא היחידה שלא אוהבת את זה, נשים אחרות מתות על הגודל שלי. מתות על זה".

חוץ מהזריקות, המחטים והכימיקלים, זוג האחים הזה תוקע יחד גם 12 אלף קלוריות ביום, עם תפריט שכולל 12 בננות ושישה חלבונים לפני כל אימון. "כל השנים האלה התמכרנו לרצון לצמוח עוד ועוד", מספר אלברו. "היום, למרות שזה לא נראה ככה, אנחנו כבר מאחורי זה, היום זה כבר לגמרי בשליטה".