אנחנו במערכת mako גברים מאוד אוהבים סיפורים של מהפך גופני; גם אם הם לא מעוררים בנו תקווה שזה עדיין לא מאוחר מדי לעשות שינוי באורח החיים, אז הם לפחות נותנים השראה לחיות את החיים קצת יותר בכיף – ומהבחינה הזאת הסיפור של ג'פרי קנדל לא שונה בהרבה.

בגיל 26, אחרי מאורע טראומתי במשפחתו, קנדל החליט שנמאס לו מהדמות שהמשתקפת לו במראה והוא החליט לעשות מעשה. בראיון לאתר האינטרנט Best Life, הוא מספר שבאותה תקופה הוא טיפל באמו, אשר לקתה באירוע מוחי. "בימים ההם התמודדתי עם דיכאון רציני והייתה לי בעיה גדולה עם הדימוי העצמי שלי", הוא מספר. יום אחד, חברו שאל אותו אם הוא רוצה לבוא איתו לחדר הכושר – ומאותו רגע הכל השתנה.

"התחלתי ממש בקטנה עם משקולת של 20 קילו והבטחה שאני מתכוון לעשות עליית מתח אחת בכל יום", מספר קנדל. "כמה זמן אחר כך, התחלתי לעשות הליכות בבוקר עם מוזיקה שמרוממת את הנפש. מאוחר יותר, הייתי חוזר הביתה לעזור לאמי ובערב הייתי עושה יוגה". קנדל מוסיף כי הוא גם נהג לצפות בסרטוני כושר ביוטיוב. אף על פי כן, השינוי הגדול ביותר שלו באורח חייו היה תזונתי.

הוא עבר לדיאטה קפדנית והתחיל להשגיח על הצריכה הקלורית שלו. כעבור שנתיים, הוא השיל כ-35 ק"ג ממשקל גופו. "זה נהדר לראות כיצד העבודה הקשה שלך משתלמת בסופו של דבר", סיפר קנדל. "היו לי תקופות שבהן הערך העצמי שלי היה נמוך מאוד, כמו גם הביטחון העצמי שלי. שנתיים עברו מאז שמצאתי את עצמי עצוב במיטה ומקווה שהייתי מישהו אחר. מסתבר שהייתי ה-'מישהו' הזה כל הזמן".

A post shared by Jeffrey S Kendall (@jeffk8991) on

בשבועות האחרונים, קנדל העלה את הסיפור האישי שלו לאתר האינטרנט Reddit, יחד עם תמונות שלו מלפני המהפך. בשורת התיאור, הוא כתב: "נפטרתי מהמון משקל, הרבה עצב בחיי וקצת שיער על הפנים. מאז המהפך, מצאתי הערכה מחודשת לחיים שלי. זכרו תמיד לאהוב את עצמכם". מאז המהפך, גולשים רבים טוענים שהוא מזכיר את דמותו של הנסיך מהעיבוד של דיסני לסיפור "היפה והחיה" – או לפחות לזמר של להקת פרוגרסיב מטאל.

A post shared by Jeffrey S Kendall (@jeffk8991) on