אחרי שהתאוששתם מהסרטון המקסים כאן למעלה, הגיע הזמן שתבינו את גודל המהפך של האנטר: ב-12 שבועות בלבד (או 3 חודשים אם בא לכם שזה יישמע מרשים יותר) האנטר השיל ממשקלו כמעט 20 קילוגרם, וכמובן שהוא הקפיד לתעד את התהליך יום ביומו, מה שיצר לבסוף את הסרטון הוויראלי כאן למעלה.

"רציתי לראות מה יקרה אם אקח ברצינות את העבודה על עצמי לצד סופר דיאטה למשך 3 חודשים", כתב הובס בחשבון הפייסבוק שלו. "זה ללא ספק הדבר הכי קשה שעשיתי עד היום וזה לא היה כיף במיוחד. פשוט סיקרן אותי מה יקרה אם אעמוד בתכנית שבניתי לעצמי למשך 12 שבועות בלי לסטות ממנה", סיכם האנטר.

המהפך של האנטר (צילום: youtube | Hunter Hobbs)
20 קילו ב-3 חודשים | צילום: youtube | Hunter Hobbs

אז מה כללה התכנית שלו? בבקשה: 5 או 6 ימים בשבוע הוא הקפיד להרים משקולות לפי סטים מסודרים; בנוסף הוא הוסיף לעצמו סשנים בני 20 עד 30 דקות של אימוני סיבולת לב-ריאה מדי יום. עוד הוסיף האנטר כי האתגר הכי גדול שלו לא היה האימונים והתרגילים, אלא דווקא הדיאטה הקשוחה עליה הקפיד וכללה בטטות, עוף, שיבולת שועל, סלטים ועוד דברים בריאים יותר ומשמחים פחות.

"הכי חשוב היה שניקיתי לגמרי את כל המשקאות הממותקים מסדר היום שלי ושתיתי רק מים צלולים. אולי זה נשמע קשה, אבל עם תוצאות כאלה הוכחתי שעבודה קשה משתלמת".

>> החלטתם לעשות שינוי והצלחתם? שתפו בסיפור שלכם באתר מהפכים