אין תמונה
אז מה שאת צריכה בעצם זה כמה עיגולים פה ופה, ואת מסודרת | צילום: הדר טנדלר

ד"ר דיויד מטלוק, מנתח שנוי במחלוקת שהתפרסם בזכות ניתוחים חדשניים ושערורייתיים וגם בזכות תכנית הריאליטי "Dr.90210", חוזר לכותרות אחרי שהשבוע נחשף הפרויקט האחרון שלו. הדוקטור השתמש בכישוריו כדי לפסל בעזרת ניתוחים פלסטיים את אחת המטופלות שלו, בחורה בשם ורוניקה, לאשה המושלמת - ואז התחתן עמה.

מטלוק בן ה- 49, פגש את זוגתו ב- 2007, כשזו הגיעה לאחר הולדת בתה להתעניין בניתוח מאוד מסוים שבו הדוקטור מתמחה (זה קשור להצרה, ולאיבר מין. יותר מזה אין סיכוי שנפרט). הרופא טוען שזיהה מיד את הפוטנציאל באישה מולו: "ראיתי מעבר למשקל שלה", הוא אמר, "וידעתי מה עלי לעשות".

אין תמונה
גם דוקטור, גם שרירן | צילום: הדר טנדלר

הרופא המליץ ללקוחה על חבילת "וונדר וומן", או במילים אחרות – טיפולים וניתוחים בכל הגוף, כולל שאיבת שומן והרמת ישבן ברזילאית - אל תשאלו אותנו מה זה בדיוק אומר, אבל אפשר לנחש פחות או יותר את הכיוון הכללי של ההליך.

לאחר שעיצב לעצמו את אשת חלומותיו הזמין הרופא את ורוניקה לצאת איתו, והציע לה נישואין זמן קצר לאחר מכן. מאז הספיקה אשתו בת ה-38 לעבור עוד מספר ניתוחים, והיא אף מתייחסת לעצמה כפרסומת מהלכת לשירותיו של בעלה המנתח.

אין תמונה
כל כך הרבה ניתוחים, והקעקוע עדין נשאר? | צילום: הדר טנדלר

אנחנו לא יודעים מה איתכם, אבל אנחנו מסכימים עם הבת הקטנה של ורוניקה, שכנראה לא התרשמה מהדוקטור המוכשר: "אני לעולם לא ארצה לעבור ניתוחים", היא אומרת, " בגלל שזה הופך אותך למישהו אחר, ואני רוצה להישאר אני". ריספקט.

>>> איך נראית האישה המושלמת?