"הגוף שלי הוא מכונה, כלי לעבודה. אם אתה רוצה שהרכב שלך יפעל כראוי, אתה משקיע בדלק איכותי. אותו כנ"ל לגבי הגוף שלי " – אילו מילות החכמה של השרירן האמריקני רוברט אוברסט, 180 קילו ו – 2.03 מטרים של הר אדם שרירי.

מסתבר שלא מספיק להקפיד על תזונה ולהרים משקולות - מדובר על צריכה של כמויות אדירות של מזון. אתר האוכל Munchies עקב אחרי אוברסט במשך יום, כדי להבין איך הוא מגיע לגודלו העצום. הוא אוכל שש ארוחות ביום, ומשקיע 450 דולר בשבוע(!) על מזון. "אם אני לא אוכל מספיק אני מתחיל לרעוד, וסובל מכאבי ראש", טוען אוברסט. בסך הכל הוא צורך בין 15,000 ל – 20,000 קלוריות ליום – פי חמש מהכמות המומלצת לגבר מבוגר.

אין תמונה
עוד יום במשרד

"כשאוכלים נכון אתה מרגיש את זה באימון", הוא אומר, "הגוף מונע על ידי תזונה נכונה, שמאפשרת לך להגיע לקצה גבול היכולת שלך ולא לקרוס". הארוחות שלו מורכבות מ1.6 קילו בשר ביום – שני סטייקים גדולים לארוחת צהריים, פסטה עם בשר בערב. לארוחת בוקר הוא שואב בין 8-10 ביצים, ובמהלך היום הוא מנשנש עוד מספר ביצים קשות.

השרירן בן ה- 29 הוא כרגע טכנית האיש השני הכי חזק בארה"ב, אבל מתאמן חזק כדי לכבוש את המקום הראשון. בעברו היה שחקן פוטבול, לאחר מכן שומר במועדון, וכרגע העבודה שלו היא להסתובב בעולם ולהרים חפצים כבדים. "משלמים לי כי אני פריק, אבל אין לי בעיה עם זה", הוא מסכם. 

עוד בערוץ הגברים: