אולי חשבתם שהמבורגרים, כריכים עם ביצה ובייקון, עוגיות, וופלים בלגיים וגלידה ידרדרו לכם את הבריאות, אבל אם תשאלו את השרירן דייב שרץ, הוא יאמר לכם אחרת.

שרץ, מאמן כושר אישי מניו ג'רזי, מקפיד לתעד את ארוחות השחיתות שלו ולהעלות אותן לחשבון האינסטגרם שלו, שבו יש למעלה מ-63 אלף עוקבים. אז איך הוא מצליח לאכול מגש שלם של סליידרים עם גבינה צהובה ולשמור על קוביות בבטן? כמו כולם - הוא מרמה.

A post shared by Dave Schratz (@kingschratz) on

UPDATE: Ive been getting asked to post more training vids. This is from a few months ago. My training hasnt changed much, the only difference is i will run flights of stairs in between sets. Im very simplistic in my training. If theres something specific you’re interested in seeing, let me know. Just keep in mind im usually pretty zoned out while training, and im not the type to prop cameras up everywhere. But it is important to remember that i do a lot more than eating. So ill give it a go. Again. ���� . Also, my polar strap died back around march or so, and i stopped wearing it. I still wear a fitbit but i dont really use the calories, more just to track general activity. . . . Repost via @kingschratz - w/ @repostwhiz app: Tonights potato quality workout was international chest day. Highlights included 5x5 on the hammer bench (i try to be careful with pressing, i have half a rotator cuff), about 5 diff kinds of flies, pushups as a finisher. Customary 5 billion flights of stairs in between sets. Obv again not the whole workout but, you asked and im filming some of it. Unless someone wants to come film this is it for now������‍♂️. Potato angles will have to do���� . Total workout time: 122 mins Cals burned: @fitbit -1,192 cals @polarglobal - 1,009 cals Max hr:152 Avg HR: 126 . . #workoutvids #fastedtraining #fitfam #gains #workout #fitness #leangains #iifym #flexibledieting #ifitfitsyourmacros #training #onemealaday #intermittentfasting #ifitfitsyourmacros #macros #flexibledieting #flexibledieter #instafit #fitspo #fit #shoulders #calisthenics #instafit #motivation #flex #instafitness #gym #trainhard #functionaltraining #circuittraining #chestday

A post shared by Dave Schratz (@kingschratz) on

בראיון לאתר האינטרנט Askmen, שרץ מודה בעצמו שהארוחות הן סוג של תעתוע. כלומר, הוא כן אוכל בכל יום ארוחה עם אלפי קלוריות, אבל הרכיבים הם לא בדיוק מה שאתם חושבים. לצורך העניין, הגבינה שבסליידרים היא למעשה תערובת של כרובית, אורז וגבינה.

לגבי הכריכים עם הבייקון והביצה? "הבייקון הוא בעצם רצועות של חזה עוף ללא מלח", מספר שרץ, "הביצים הן רק החלבון והלחמנייה עשויה מלחם קל שמועשר בסיבים" – לא בדיוק הדבר הכי מעורר תיאבון, אנחנו יודעים. מעבר לזה, חשוב לציין שהארוחה הענקית של שרץ היא הדבר היחיד שהוא אוכל במהלך כל היום ובשאר הזמן הוא צם.

A post shared by Dave Schratz (@kingschratz) on

הדיאטה השנויה במחלוקת של שרץ היא לא משהו חדש. למעשה, אם אתם עוקבים אחרי המדור אז אולי אתם זוכרים את המקרה של בלייק הורטון, שהדיאטה עזרה לו להוריד עשרות ק"ג אבל פגעה לו בחיי המין.

שרץ נוהג לפקוד את חדר הכושר מדי יום ולהתאמן במשך שעתיים. לטענתו, הזמן הזה מספיק לו בשביל לשרוף את כל הקלוריות שהוא צורך.

שרץ מספר שהוא גם מקפיד לבצע בדיקות דם לעיתים קרובות, על מנת לוודא שרמות הכולסטרול שלו לא חורגות מהנורמה ושתפקוד הכבד שלו תקין. כמו כן, הוא מחשב את שאר הערכים התזונתיים בארוחה שלו (כמו סיבים וחלבונים) ואומר: "אם הייתי אוכל את כל מה שהייתי רוצה, אז הייתי בן אדם מאוד לא בריא".

טוב נו, זה אולי רק נראה טעים - אבל אנחנו מוכנים להסתפק בזה.