דיוויד קודט, מעצב שיער תושב העיר שטרסבורג שבצפון צרפת, הפך לכוכב ברשת לאחרונה לאחר שפירסם את התיעוד המרגש בו שינה את חייו של הומלס מקומי וערך לו מייקאובר היסטרי.

הקליפ המדובר עלה לחשבון הטיק טוק של קודט, שם הוא הפך מהר מאוד לוויראלי, ובסרטון אפשר לראות את הלקוח יושב על כיסא המספרה כשעל פניו זקן ושפם ארוכים ופרועים, וניכר ממצב השיער הארוך שלו שהוא לא עבר תחת מכונת תספורת כבר כמה שנים טובות.

זמן קצר לאחר מכן קודט החל לעבוד על המייקאובר ההיסטרי, וכעבור כמה דקות השינוי של חסר הבית, שנותר כמובן המום מהתוצאה - היה בלתי ניתן להכחשה.

@davidkodatofficial

Haïr transformation ##fyp ##pour ##SingapoReimagine ##foryoupage ##hairtransformation ##barber ##fypchallenge ##tiktok ##homeless ##satisfying

♬ Moulaga - Heuss L'enfoiré

התוצאה הייתה מהפך חיצוני מסוגנן: מהומלס עם זקן ארוך לגבר עם חיוך רחב, וכאמור הסרטון גרף מאז שפורסם יותר מ-40 אלף צפיות ברשת החברתית, קרוב ל-3,000 לייקים ועשרות תגובות מהגולשים שנדהמו מהתוצאה הסופית.

"מדהים כמה שהוא השתנה", כתב אחד הגולשים. "איזה חיוך יפה יש לו עכשיו". גולש אחר נדהם לראות את השינוי שתספורת יכולה לעשות לבן אדם, בזמן שגולש נוסף הוסיף: "אפשר היה לראות שהוא בחור נאה לפי העיניים שלו – עכשיו זה הרבה יותר ברור".

זוהי כמובן לא הפעם הראשונה שמעצב שיער מצליח לחולל שינוי מדהים בהופעתו של מחוסר בית, ורק לפני חודש סיפרנו לכם על  אלסנדרו לובו, בעלים של מכון יופי בברזיל, שחשף את המהפך המדהים של ג'ו קואלו גיירמס, שסיפר שבזכות התספורת  הוא הצליח ליצור קשר עם בני משפחתו אחרי יותר מ-10 שנים של נתק.