אם אתה אוהב להיראות טוב ולהרגיש טוב, טיפוח טוב של עור הפנים הוא בדיוק זה: שדרוג פשוט אך ניכר באינטרקציה שבינך לבין הגוף שלך, ובקשר שלך עם הסובבים אותך. כי כשהעור שלך רגוע יותר ומטופל יותר אתה הופך ברגע למישהו שכיף יותר להסתכל עליו, גם אם ברמה לא לגמרי מודעת. זה כמו בפרסומת לבושם, בו מישהי מסובבת אחרי מישהו את הראש בלי לדעת בדיוק למה - יתרון שאתה נותן לעצמך על פני גברים אחרים בלי שהם ישימו לב שעשית משהו יוצא דופן.

ידעת שטיפוח בקרב גברים כיום הוא לגמרי חלק מהשגרה? מחקר של לוריאל פריז, על הרגלי טיפוח של גברים, מצא ש-50 אחוז מהגברים בישראל משתמשים בקרם לחות לפנים ו-45 אחוז מהם משתמשים בתרחיץ ניקוי פנים באופן יומיומי. אז אם במקרה נשארת מאחור, אתה מוזמן להצטרף לשגרת היום החדשה.

למה בכלל להתחיל לטפח?

טיפוח טוב ויעיל לעור הפנים הוא קודם כל כיף. עור מטופח הוא עור שמרגיש טוב יותר. הוא פחות "צמא", אדמדם או מגורה ותחושה של קרם קריר על פנים היא סיפתח מעולה ליום עבודה או לימודים. אנחנו חיים במדינה שצריכה, בגדול, לחלק קרמי פנים בסל הקליטה: העור הישראלי חי ונושם באקלים יבש לאורך כל החורף, ולח לאורך כל הקיץ. אתה נכנס ויוצא מחדרים ממוזגים שמייבשים את העור שלך, ומתמודד בחורף גם עם רוחות צולפות.

התוצאה היא עור עמום ומוכתם יותר, שנראה עייף גם אם ישנתם מעולה כל החודש האחרון. טיפוח העור הוא, עם כך, יתרון שאתה נותן לעצמך כשאתה יוצא למשרד, למשמרת, להרצאה, ליום הורים או לאירוע מיוחד.

גבר מטופח  (צילום: shutterstock| Kleber Cordeiro)
תחושה של קרם קריר על פנים היא סיפתח מעולה ליום | צילום: shutterstock| Kleber Cordeiro

 

כמו כן, מגיע לך. זה נשמע כמעט מובן מאליו, אבל נוסף לסגולות הבריאותיות של עור מטופח, יש איזו תחושת הישג בלראות את מדף הקרמים בחדר האמבטיה מתאזן קצת לטובתך. מי שחי עם בת זוג מכיר אולי את התחושה של עמידה מול הכיור, סריקה של השטח והמחשבה הזו של "רגע, שום דבר פה חוץ מסכין הגילוח לא שייך לי", ואנחנו מפצירים בך לשנות את זה.

תתחיל במוצר אחד שיהיה רק שלך, ומשם נראה איך זה מתפתח. נזהיר מראש שמדובר בתחושה ממכרת, ומי שמתחיל לכבוש את השיש סביב הכיור יגלה במהרה שהוא לא יכול לעצור את עצמו.
 

תלמד לבחור נכון

נגיד שהקשבת לעצתנו, והחלטת לתקוע דגל מטאפורי בטריטוריית חדר הרחצה, יש לנו מוצר ראשון שהוא גם מוצב ראשון. החומה ומגדל של טיפוח הפנים. קרם 5 הפעולות של לוריאל מן אקספרט מטפל באויב מספר 1 של גברים – "סימני עייפות". הוא מחזיר לעור את גמישותו, עוזר להאחיד את הגוון שלו, נלחם ב"עייפות" של תווי הפנים ומטשטש את העיגולים השחורים מתחת לעיניים.

כמו כן, נראה אותך פעם אחת מורח מוצר איכותי, קריר ומלחלח (המילה הכי מגעילה בעברית, אבל אפשר גם פשוט להגיד "מעניק לחות") ולא נשבע אחר כך בפני עצמך שתשתמש בו כל יום. אתה לא חייב לשריין לעצמך תור בספא בשביל ליהנות הן מהיתרונות הטיפוליים של הקרם וגם מהתחושה הטובה שנלווית לזה שעשית משהו בשביל עצמך.

למגוון מוצרי טיפוח לגבר>

תגיד "טוב אחי, אבל חצי מהפרצוף שלי מכוסה בזקן, מה אכפת לי?", ונגיד לך שאתה גם וכחן וגם צודק. זקנים הם כבר מזמן לא נחלתם של היפסטרים ומתנחלים בלבד. הם באים בכל גוון, אורך וסידור, ומה אתה יודע, גם בהם אפשר - ורצוי - לטפל. ללוריאל מן אקספרט יש סדרת מוצרים שלמה בשם BARBER CLUB, לטיפול וטיפוח שיער הפנים שלכם. בכל זאת, אנחנו יודעים שהגאווה הגדולה שלכם הוא זה שלאחרים צומחת שיערה מדובללת פה ושם ואתם מסתובבים עם קישוט מסותת על הסנטר. מוצרי BARBER CLUB - בהם תרחיץ 3 פעולות ב-1, שמן לזקן ארוך, קרם לחות לזקן קצר וקרם לעיצוב הזקן - מכילים שמן אתרי ארז, שמזין את השערות ומרגיע את הגירוי של העור, לזקן רך ונעים יותר. על לא דבר.

קרם לחות יומי  (צילום: LOREAL MEN EXPERT )
נלחם בסימני העייפות ומחזיר את הגמישות לעור הפנים | צילום: LOREAL MEN EXPERT